Syberia: The World Before otrzyma pełną polską lokalizację. Są też nowe screeny

Mikołaj Ciesielski
2022/02/24 21:30
0
0

Kocha Media Poland dzieli się dobrymi wiadomościami dla rodzimych graczy, a studio Microids przypomina o zbliżającej się premierze nowymi zrzutami ekranu.

Syberia: The World Before otrzyma pełną polską lokalizację. Są też nowe screeny

Zgodnie z zapowiedzią już w przyszłym miesiącu posiadacze komputerów osobistych będą mieli okazję sięgnąć po Syberia: The World Before. Firma Koch Media Poland, wydawca gry w naszym kraju, podzieliła się natomiast w tym tygodniu dobrą informacją dla wszystkich rodzimych graczy zainteresowanych nadchodzącym dziełem studia Microids. Jak się bowiem okazuje, nowa odsłona serii Syberia doczeka się pełnej polskiej wersji językowej – użytkownicy będą więc mogli liczyć zarówno na napisy, jak i na dubbing.

O zbliżającej się premierze Syberia: The World Before postanowili przypomnieć równie sami twórcy, którzy opublikowali wczoraj kilka nowych zrzutów ekranu. Gracze mogą więc sprawdzić, jak tytuł prezentuje się na niecały miesiąc przed premierą. Materiały znajdziecie w galerii na dole wiadomości. Warto również wspomnieć, że pierwotnie nowa odsłona serii Syberia miała zadebiutować na rynku w grudniu ubiegłego roku, ale deweloperzy potrzebowali więcej czasu na dopracowanie produkcji.

Na koniec przypomnijmy, że Syberia: The World Before pojawi się na komputerach osobistych dokładnie 18 marca. Produkcja w tym roku ma trafić również na konsole, ale na ten moment nie znamy żadnych szczegółów. Zainteresowanych zapraszamy także do zapoznania się z wymaganiami sprzętowymi gry pod tym adresem.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!