Pokémon Legends: Arceus ze świetnym debiutem. Nintendo chwali się sprzedażą gry

Mikołaj Ciesielski
2022/02/05 18:00

Najnowsza odsłona serii Pokémon cieszy się sporym zainteresowaniem graczy.

Pokémon Legends: Arceus ze świetnym debiutem. Nintendo chwali się sprzedażą gry

Pokémon Legends: Arceus zadebiutowało w zeszłym tygodniu na konsoli Nintendo Switch. Produkcja studia Game Freak zebrała bardzo dobre recenzje i wygląda na to, że przypadła do gustu nie tylko branżowym mediom, ale także samym graczom. Firma Nintendo poinformowała bowiem, że w tydzień od premiery sprzedaż gry przekroczyła 6,5 miliona egzemplarzy. Tym samym Pokémon Legends: Arceus jest najszybciej sprzedającą się grą z serii Pokémon na Nintendo Switch.

Dziękujemy ponad 6,5 milionom odkrywców na całym świecie, którzy rozpoczęli już nową ekscytującą przygodę w Pokémon Legends: Arceus! Mamy nadzieję, że przed kolejną misją badawczą weźmiecie ze sobą więcej ziemniaczanych mochi!” – czytamy we wpisie opublikowanym przez japońską firmę na Twitterze.

Warto wspomnieć, że już w przyszłym miesiącu Nintendo Switch doczeka się kolejnego tytułu ekskluzywnego. Zgodnie z zapowiedzią już 25 marca na wspomnianej platformie zadebiutuje bowiem Kirby and the Forgotten Land – platformówka 3D będąca kolejną odsłoną serii Kirby zapoczątkowanej jeszcze w 1992 roku.

Na koniec przypomnijmy, że Pokémon Legends: Arceus dostępne jest wyłącznie na konsoli Nintendo Switch. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji studia Game Freak, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Pokemon Legends: Arceus – recenzja rewolucji na pół gwizdka.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!