Super Mario Bros. opóźniony. Film z Chrisem Prattem nie pojawi się zgodnie z planem

Radosław Krajewski
2022/04/26 10:50
0
0

Nintendo poinformowało o zmianie daty premiery swojego nowego filmu z Mario.

Illumination Entertainment wraz z Nintendo od kilku lat pracują nad animowanymi przygodami Mario. We wrześniu ubiegłego roku oficjalnie przedstawiono obsadę głosową filmu, w której nie zabrakło gwiazd. Głosu sympatycznemu hydraulikowi użyczy Chris Pratt, zaś przerażającym Bowserem został Jack Black. Niestety film nie trafi do kin zgodnie z wcześniejszym harmonogramem i firmy poinformowały o zmianie daty premiery. Na animowane przygody Mario i jego brata Luigiego będziemy musieli poczekać do wiosny przyszłego roku.

Super Mario Bros. opóźniony. Film z Chrisem Prattem nie pojawi się zgodnie z planem

Super Mario Bros. miało zadebiutować 21 grudnia bieżącego roku (polska data premiery została wyznaczona na 6 stycznia 2023 roku). W krótkim komunikacie od Shigeru Miyamoto podano, że film został opóźniony do 7 kwietnia 2023 roku w Ameryce oraz 28 kwietnia 2023 roku w Japonii. Nowa polska data premiery nie jest jeszcze znana.

Po konsultacji z Chrisem-san, moim partnerem w Illumination przy filmie Super Mario Bros., postanowiliśmy przenieść globalną premierę na wiosnę 2023 – 28 kwietnia w Japonii i 7 kwietnia w Ameryce Północnej. Moje najgłębsze przeprosiny, ale obiecuję, że warto będzie czekać.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Sytuację wykorzystał DreamWorks Animation, które przeniosło premierę Kota w Butach. Ostatnie życzenie, czyli kolejnego spin-offu Shreka z września. Film niedawno otrzymał pierwszy zwiastun, ale fani futrzastego bohatera będą musieli poczekać na jego kolejne przygody nieco dłużej i produkcja zadebiutuje na wielkim ekranie 21 grudnia bieżącego roku.

Za reżyserię Super Mario Bros. odpowiada Aaron Horvath i Michael Jelenic (Młodzi Tytani: Akcja!) a scenariusz napisał Matthew Fogel (LEGO® PRZYGODA 2). W filmie usłyszymy głosy takich aktorów, jak: Chris Pratt (Mario), Anya Taylor-Joy (Księżniczka Peach), Charlie Day (Luigi), Jack Black (Bowser), Keegan Michael-Key (Toad), Seth Rogen (Donkey Kong) oraz Kevin Michael Richardson (Kamek), Fred Armisen (Cranky Kong), Sebastian Maniscalco (Spike) i znany z roli Mario z growej serii Charles Martinet, którego rola trzymana jest w tajemnicy.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!