Suicide Squad: Kill The Justice League – premiera nowej gry Rocksteady Studios

Krzysztof Żołyński
2024/02/02 14:30
0
0

Suicide Squad: Kill The Justice League to gra powstała za sprawą Rocksteady Studios, a więc zespołu doświadczonego w opowiadania przygód Batmana.

Tym razem przygotowano rozgrywkę z myślą o zabawie kooperacyjnej. Grający wkraczają Metropolis, a więc poczują się jak w domu, bo także akcja Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City i Batman: Arkham Knight toczyła się w tym samym uniwersum.

Suicide Squad: Kill The Justice League – premiera nowej gry Rocksteady Studios

Suicide Squad: Kill The Justice League – dzisiaj premiera nowej gry Rocksteady Studios

Do dyspozycji graczy oddano cztery najznamienitsze postacie z Arkhamversum. Jest okazja, żeby zagrać jako Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang i King Shark. Wszyscy oni cechują się odmiennymi umiejętnościami i wyposażeniem, a więc walka z napotkanymi przeciwnikami zawsze będzie intrygująca.

GramTV przedstawia:

Jak już wspomniano wyżej, Suicide Squad: Kill The Justice League stawia na rozgrywkę kooperacyjną, ale to wcale nie oznacza, że jest obowiązek współpracowania z prawdziwymi graczami za pośrednictwem sieci. Jeśli nie zechcemy, albo zwyczajnie nie znajdą się chętni, żeby dołączyć, to poczynaniami pozostałych postaci pokieruje sztuczna inteligencja.

Suicide Squad: Kill the Justice League debiutuje dzisiaj na komputerach osobistych (Steam), a także na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Nieco później – bo 5 marca – wspomniany tytuł ukaże się również na platformie Epic Games Store.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!