SteamWorld Heist 2 zbliża się wielkimi krokami. Zobaczcie 13-minutowy gameplay

Mikołaj Ciesielski
2024/06/05 08:25
0
0

Premiera już za dwa miesiące.

W połowie kwietnia doczekaliśmy się zapowiedzi SteamWorld Heist 2. Od premiery wspomnianej produkcji dzielą nas już natomiast niecałe dwa miesiące. Nic więc dziwnego, że Thunderful Publishing i deweloperzy ze studia Image & Form postanowili przypomnieć graczom o kolejnej odsłonie serii SteamWorld. Dlatego też wydawca – wspólnie z twórcami – przygotował obszerny gameplay, który pozwala sprawdzić, czego można spodziewać się po SteamWorld Heist 2.

SteamWorld Heist 2 zbliża się wielkimi krokami. Zobaczcie 13-minutowy gameplay

SteamWorld Heist 2 z prezentacją rozgrywki. Obszerny gameplay pokazuje grę w akcji

Najnowszy gameplay SteamWorld Heist 2 trwa ponad 13 minut, a sam materiał skupia się na zaprezentowaniu kilku najważniejszych elementów wspomnianej produkcji. Deweloperzy zaprezentowali m.in. proces wyruszania na misję, w którego trakcie gracze będą musieli wybrać towarzyszy i wyposażyć ich w przydatne przedmioty. Oczywiście nie zabrakło też miejsca na walkę z oponentami. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Źle się dzieje na morzu. Zbliża się kryzys… i to wodny! Nie wiedzieć czemu ten cenny zasób nagle stał się śmiertelnie niebezpieczny – począł pokrywać rdzą metalowe kończyny i mechaniczne serca robotów. Wciel się w kapitana Leewaya i pokieruj jego niepokorną załogą parobotów, by ujawnić tajemnicze zło zagrażające Wielkiemu Morzu – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że SteamWorld Heist 2 zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Zgodnie z zapowiedziami gra zadebiutuje na wymienionych platformach 8 sierpnia 2024 roku i tego samego dnia trafi również do usługi Xbox Game Pass. Tymczasem rzućcie okiem na najnowszy gameplay.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!