Steam może otrzymać dwie nowe funkcje. Na jedną z nich gracze czekają od dawna

Wincenty Wawrzyniak
2023/03/21 17:00

Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, Valve zamierza wprowadzić dwie nowe funkcje dla użytkowników platformy Steam.

Twórca serwisu SteamDB, Pavel Djundik, podzielił się na swoim profilu na Twitterze ciekawym odkryciem z bazy danych platformy Steam. Jeśli wierzyć w przekazane przez niego informacje, Valve zamierza wprowadzić dwie nowe funkcje dla użytkowników wspomnianej platformy.

Steam może otrzymać dwie nowe funkcje. Na jedną z nich gracze czekają od dawna

Valve może wprowadzić dwie nowe funkcje dla użytkowników platformy Steam

Pierwszą funkcją jest możliwość dodawania notatek do gier, które znajdują się w naszej kolekcji. Społeczność czeka na to od dość długiego czasu – posty na ten temat na forum Reddit już osiem lat temu. Chodzi tutaj oczywiście o opcję przechowywania przydatnych informacji na samej platformie bez konieczności używania innej aplikacji czy też papieru.

GramTV przedstawia:

Drugą nowością jest z kolei osobna strona z powiadomieniami. Ta nowość nie jest czymś szczególnie wyczekiwanym – istnieje bowiem na smartfonach, gdzie przydaje się głównie do informowania o wyprzedażach czy promocjach na tytuły z listy życzeń danego użytkownika.

Wczytywanie ramki mediów.

Na sam koniec warto zaznaczyć, że obie funkcje mają działać zarówno w kliencie Steam, jak i z poziomu przeglądarki internetowej. Nie wiemy jednak, kiedy mogą zostać wprowadzone – pozostaje czekać na oficjalne informacje.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!