Steam Next Fest zakończone. Dema polskich gier wzbudziły spore zainteresowanie

Mikołaj Ciesielski
2023/10/17 13:40
0
0

Valve przedstawiło listę najczęściej ogrywanych wersji demonstracyjnych podczas ostatniego Steam Next Fest.

Steam Next Fest zakończone. Dema polskich gier wzbudziły spore zainteresowanie

W zeszłym tygodniu posiadacze komputerów osobistych mieli okazję wziąć udział w kolejnej edycji Steam Next Fest. Gracze PC otrzymali równo 7 dni na zapoznanie się z całą masą wersji demonstracyjnych nadchodzących produkcji. Zgodnie z tradycją Valve postanowiło natomiast podsumować wspomniane wydarzenie i ujawniło, które dema cieszyły się największą popularnością wśród użytkowników.

Okazuje się, że wielkim zwycięzcą czerwcowego Steam Next Fest zostało Enshrouded, czyli nowa gra survivalowa z elementami RPG od twórców Portal Knights. Wspomniana produkcja wyprzedziła m.in. Japanese Drift Master – polską grę wyścigową skierowaną do fanów driftu i japońskich klimatów – oraz Sky: Children of the Light, czyli artystyczną przygodówkę od studia thatgamecompany, które w przeszłości dostarczyło na rynek takie tytuły jak Podróż czy Flower.

GramTV przedstawia:

Na wzmiankę zasługuje również RoboCop: Rogue City, czyli nowy FPS od polskiego studia Teyon. Wersja demonstracyjna wspomnianej produkcji uplasowała się bowiem na 5 pozycji. Niezłym zainteresowaniem cieszyły się także dema Ghostrunner 2 oraz The Thaumaturge, które zajęły odpowiednio 14 oraz 19 miejsce. Poniżej znajdziecie listę 10 najpopularniejszych wersji demonstracyjnych. Pełne zestawienie dostępne jest natomiast na platformie Valve.

Steam Next Fest (październik 2023) – top 10 najpopularniejszych wersji demo:

  1. Enshrouded
  2. Japanese Drift Master
  3. Sky: Children of the Light
  4. Deep Rock Galactic: Survivor
  5. RoboCop: Rogue City
  6. Foundry
  7. Pioneers of Pagonia
  8. Apocalypse Party
  9. The Last Faith
  10. Bopl Battle
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!