State of Play zbliża się rzekomo wielkimi krokami. Sony odpowie konkurencji?

Mikołaj Ciesielski
2024/01/10 08:25
0
0

Według jednego z branżowych insiderów japońska firma szykuje się do kolejnej prezentacji gier.

Wczoraj Microsoft zaprosił graczy na tegoroczną edycję Xbox Developer_Direct. Tymczasem w sieci pojawiły się nieoficjalne doniesienia na temat planów Sony. Według jednego z branżowych insiderów japońska firma zamierza w najbliższym czasie odpowiedzieć na wspomniany pokaz. Producent konsol PlayStation szykuje się bowiem rzekomo do kolejnego State of Play.

State of Play zbliża się rzekomo wielkimi krokami. Sony odpowie konkurencji?

State of Play powróci w lutym? Sony może szykować odpowiedź na pokaz Microsoftu

Powyższymi rewelacjami w podcaście Giant Bombcast podzielił się Jeff Grubb. Popularny insider zapowiedział, że kolejne State of Play „nadchodzi”, a sam pokaz ma odbyć się w „najbliższych tygodniach”. Dziennikarz nie był jednak w stanie podać dokładnej daty, a także szczegółów prezentacji.

GramTV przedstawia:

Można jednak bezpiecznie założyć, że na nadchodzącym State of Play zobaczymy m.in. Final Fantasy VII: Rebirth oraz Rise of the Ronin. Wymienione produkcje są tytułami ekskluzywnymi dla PlayStation 5 i mają zadebiutować na rynku odpowiednio w lutym oraz marcu 2024 roku. Na ten moment nie pozostaje nam jednak nic innego, jak czekać na oficjalną zapowiedź wydarzenia,

Na koniec warto przypomnieć, że wspomniany na początku wiadomości pokaz Xbox Developer_Direct rozpocznie się 18 stycznia 2024 roku o 21:00 czasu polskiego. Zgodnie z zapowiedziami w trakcie prezentacji otrzymamy nowe informacje i materiały z takich tytułów jak Avowed, Ara: History Untold oraz Hellblade 2: Senua’s Saga. Podczas wydarzenia zobaczymy również grę Indiana Jones od MachineGames.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!