Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Starfield zachwalany przez testerów

Jakub Smolak
2023/01/08 08:30

Projekt jest większy i ambitniejszy od Skyrim.

Starfield jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier 2023 roku. Twórcy z Bethesda Game Studios zapewniają, że premiera gry nie jest zagrożona, a nowa marka autorstwa słynnego dewelopera zadebiutuje na rynku w pierwszej połowie tego roku. Wszystko wskazuje na to, że naprawdę jest na co czekać. Starfield zapowiada się szalenie dobrze, a osoby, które miały już okazję zobaczyć grę, nie kryją zachwytów.

Starfield zachwalany przez testerów

Starfield to najbardziej ambitny projekt Bethesda Game Studios

Bethesda słynie z hucznych zapowiedzi, a tworzone przez nich gry kojarzą się z rozmachem i rozległymi światami. Wygląda na to, że nie inaczej będzie w przypadku Starfield. Tak sugeruje insider o nicku Colteastwood, który w odcinku XNC Podcast podzielił się tym, co słyszał na temat nadciągającej produkcji.

Insider twierdzi, że miał okazję rozmawiać z paroma osobami, które są zachwycone Starfield. Jego rozmówcy przyznali, że najnowszy projekt Bethesdy jest większy i ambitniejszy od poprzednich gier studia. Starfield ma być jeszcze bardziej rozbudowany i złożony niż Skyrim i Fallout. Osoby, które miały już okazję sprawdzić grę, przyznały, że są pozytywnie zaskoczone, a produkcja zapowiada się naprawdę solidnie.

Na koniec przypomnijmy, że Starfield zmierza na pecety oraz konsole Xbox Series X i Xbox Series S. Produkcja studia Bethesda w dniu swojej premiery pojawi się również w usługach PC i Xbox Game Pass.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
Xeoo
Gramowicz
08/01/2023 15:14
dariuszp napisał:

A co mają innego powiedzieć? Przecież gdyby powiedzieli coś innego to by stracili robotę.

Przypomina mi to jak szefu CDPR twierdził że testerzy nie znaleźli żadnych błędów :-)

Brakuje tylko "doskonale działa na Xbox poprzedniej generacji" (nie wiem jak to ustrojstwo sie nazywało gubie się w nazwach Microsoftu :P)

wolff01
Gramowicz
08/01/2023 14:23

Z artykułu dowiedziałem się że gra jest "naprawdę solidna" i "jeszcze większa i ambitniejsza". Zaiste dużo się dowiedziałem.

dariuszp
Gramowicz
08/01/2023 11:08

A co mają innego powiedzieć? Przecież gdyby powiedzieli coś innego to by stracili robotę.

Przypomina mi to jak szefu CDPR twierdził że testerzy nie znaleźli żadnych błędów :-)