Star Wars: The Old Republic – dodatek Legacy of the Sith zalicza opóźnienie

Mikołaj Ciesielski
2021/12/08 09:30
0
0

Na premierę nowego fabularnego rozszerzenia będziemy musieli poczekać do przyszłego roku.

Star Wars: The Old Republic – dodatek Legacy of the Sith zalicza opóźnienie

Zapowiedziany na początku lipca dodatek fabularny Legacy of the Sith do gry Star Wars: The Old Republic miał zadebiutować na rynku w przyszłym tygodniu. Okazuje się jednak, że na premierę wspomnianego rozszerzenia będziemy musieli poczekać nieco dłużej. Twórcy poinformowali bowiem, że Legacy of the Sith nie pojawi się 14 grudnia 2021 roku, jak pierwotnie planowano, a dopiero 15 lutego 2022 roku. Opóźnienie wynika częściowo z opinii, które deweloperzy otrzymali od graczy po przeprowadzonych niedawno testach sieciowych.

Legacy of the Sith to coś, nad czym zespół pracował dość długo, ale w miarę zbliżania się do premiery stało się dla nas jasne, że potrzebujemy nieco więcej czasu. Skupiamy się na dodatkowych testach na wielu obszarach, które zostały zmienione w trakcie gry, by zapewnić wrażenia, których pożądamy oraz takie, na które zasługujecie” – informuje dyrektor projektu, Keith Kanneg.

Na koniec przypomnijmy, że Star Wars: The Old Republic zadebiutowało na rynku w 2011 roku. Produkcja dostępna jest wyłącznie na komputerach osobistych. Tytuł dystrybuowany jest obecnie w modelu free-to-play, jeśli więc chcecie zanurzyć się w świecie Gwiezdnych wojen, to nic nie stoi na przeszkodzie, by rozpocząć swoją przygodę we wspomnianym MMORPG firmy BioWare.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!