Star Wars: The Old Republic doczeka się wielkich zmian. Testy nowych klas

LM
2021/10/11 12:31
0
0

Pierwsze poprawki poprzedzające premierę dodatku Legacy of the Sith już na serwerach testowych Star Wars: The Old Republic.

Istotne doniesienia dla zarówno na fanów MMORPG Star Wars: The Old Republic, jak i tych, którzy zastanawiali się nad rozpoczęciem zabawy. Na serwerach testowych gry pojawiły się obiecane jeszcze przy okazji zapowiedzi najnowszego dodatku poprawki. Mowa to o przebudowanym systemie klas, który tym razem pozwoli na wybór unikalnej specjalizacji już na początku rozgrywki, a nie jak wcześniej, po przekroczeniu dziesiątego poziomu bohatera. Opisany tu proces odmieni nie tylko sposób rozwijania postaci, ale też bezpośrednio wpłynie na mechanikę walki.

Star Wars: The Old Republic doczeka się wielkich zmian. Testy nowych klas

Twórcy szykują unikalne klasy z całą gamą różnorodnych specjalizacji dla bohaterów niekorzystających z Mocy oraz unikalne umiejętności dla reprezentantów Ciemnej i Jasnej strony Mocy. Zdolności dla tych ostatnich mają wynikać przede wszystkim z przynależności do określonego stronnictwa. Jednocześnie deweloperzy przebudują już istniejące drzewka, by podkreślić charakter każdej ze ścieżek. Jednym słowem – będzie co sprawdzać.

GramTV przedstawia:

Pierwsze poprawki trafiły już na PTR, a kolejne fazy testów mają odbywać się w nadchodzących tygodniach. Wszystko w ramach przygotowań do tegorocznej premiery rozszerzenia Legacy of the Sith. Dodatek fabularny ukaże się jeszcze przed końcem 2021 roku, ale oficjalna data premiery wciąż pozostaje tajemnicą.

Jeśli zapałaliście miłością do Gwiezdnych wojen po ogłoszeniu prac nad KOTOR Remake, to już teraz możecie odkrywać świat The Old Republic. MMORPG dostępne jest w modelu free-to-play na PC.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!