Star Wars: The Acolyte ma termin premiery. Nadchodzi nowy serial z Gwiezdnych wojen

Radosław Krajewski
2024/02/12 17:00
1
0

Disney+ ujawnił, kiedy fani Gwiezdnych wojen mogą spodziewać się premiery kolejnego aktorskiego serialu.

Już wkrótce na Disney+ zadebiutuje trzeci i zarazem finałowy sezon serialu Gwiezdne Wojny: Parszywa zgraja, który niedawno otrzymał pierwszy zwiastun. Nie będzie to jedyna serialowa nowość ze Star Wars. Na ten rok swoje premiery mają zaplanowane również Gwiezdne wojny: Opowieści Jedi, Skeleton Crew oraz The Acolyte. Wciąż nie znamy dokładnych dat premier wspomnianych produkcji, ale teraz ujawniono, kiedy możemy spodziewać się debiutu oczekiwanego The Acolyte.

Star Wars: The Acolyte ma termin premiery. Nadchodzi nowy serial z Gwiezdnych wojen

Star Wars: The Acolyte – premiera latem 2024 roku

Akcja serialu rozgrywać się będzie pod koniec ery Wysokiej Republiki, w świecie mrocznych sekretów i wyłaniającej się ciemnej strony mocy. Poznamy więc historię rozgrywającą się na około 100 lat przed Mrocznym widmem, w której była padawanka ponownie połączy siły ze swoim mistrzem, aby zbadać serię tajemniczych zbrodni.

Serwis Collider podał, że Lucasfilm i Disney+ planują premierę The Acolyte na tegoroczne lato. Przypomnijmy, że dwa lata temu w maju pojawił się Obi-Wan Kenobi, a rok później w sierpniu swoją premierę miał pierwszy sezon Ahsoki. Tym samym platforma kontynuuje tradycję wydawania serialu z Gwiezdnych wojen w okolicach wakacji.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się: Amandla Stenberg, Dafne Keen, Carrie-Anne Moss, Lee Jung-jae, Manny Jacinto, Jodie Turner-Smith, Rebecca Henderson, Charlie Barnett oraz Dean-Charles Chapman.

Za serial odpowiada Leslye Headland (Russian Doll). Producentami są Kathleen Kennedy, Simon Emanuel, Jeff F. King, Jason Micallef oraz Rayne Roberts i Damian Anderson.

Komentarze
1
bole
Gość
12/02/2024 21:58

Na początku jest napisane że tego roku a następnie na końcu że serial ukaże się w przyszłym roku. Hmmm.. 

​Okej