Star Wars: KOTOR Remake wciąż produkcji, ale premiera to nadal odległy temat

Mikołaj Ciesielski
2023/05/30 12:15
0
0

Słowa prezesa Embracer Group również mogą budzić niepokój.

W zeszłym tygodniu jeden z branżowych insiderów stwierdził, że Star Wars: KOTOR Remake może nigdy nie doczekać się premiery. Już w lipcu ubiegłego roku informowano natomiast, że prace nad odświeżoną wersją Star Wars: Knights of the Old Republic zostały wstrzymane. W najnowszym raporcie finansowym Embracer Group pojawiła się natomiast wzmianka o aktualnym stanie gry, ale słowa prezesa wspomnianej firmy mogą budzić niepokój.

Star Wars: KOTOR Remake wciąż produkcji, ale premiera to nadal odległy temat

Star Wars: KOTOR Remake nadal powstaje, ale słowa prezesa Embracer Group mogą budzić niepokój

Z raportu opublikowanego przez Embracer Group dowiadujemy się, że Star Wars: KOTOR Remake znajduje się obecnie w produkcji, a gra – zgodnie z zapowiedziami – zmierza na PC i PlayStation 5. Niestety w dokumencie na próżno szukać dodatkowych szczegółów na temat produkcji. Równie tajemniczy w tej sprawie był Lars Wingefors, czyli dyrektor generalny wspomnianej wyżej firmy.

W trakcie spotkania z inwestorami prezes Embracer Group został poproszony o komentarz dotyczący aktualnego stanu prac nad Star Wars: KOTOR Remake. Wingefors stwierdził natomiast, że to jego „ulubione pytanie”, a po chwili dodał, że nie ma „więcej komentarzy” na temat odświeżonej wersji Star Wars: Knights of the Old Republic.

GramTV przedstawia:

Graczom, którzy czekają na wspomnianą produkcję Aspyr Media i Saber Interactive, nie pozostaje więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość. Pozostaje mieć również nadzieję, że wbrew ostatnim doniesieniom, deweloperom uda się dokończyć prace nad grą, a tytuł koniec końców ujrzy światło dzienne.

Na koniec przypomnijmy, że Star Wars: KOTOR Remake zmierza na PC oraz PlayStation 5. Konsolowa ekskluzywność Sony jest jedynie czasowa, dlatego też produkcja z czasem będzie mogła pojawić się również na Xbox Series X/S, o ile oczywiście tytuł ukaże się na rynku. Na ten moment nie znamy bowiem nawet przybliżonej daty premiery.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!