Star Wars Jedi: Ocalały z aktualizacją. „Stałe” 60 FPS na konsolach i nie tylko

Mikołaj Ciesielski
2023/09/06 08:30
0
0

Deweloperzy ze studia Respawn Entertainment udostępnili kolejne poprawki dla Star Wars Jedi: Ocalały.

Na początku sierpnia zapowiedziano, że Star Wars Jedi: Ocalały trafi na PlayStation 4 i Xbox One. Firma Electronic Arts zasugerowała natomiast, że w przyszłości seria Star Wars Jedi może doczekać się kolejnych części. Wczoraj natomiast deweloperzy ze studia Respawn Entertainment udostępnili kolejną – już siódmą – aktualizację dla kontynuacji przygód Cala Kestisa. Najnowszy patch wprowadza spore zmiany, dzięki którym rozgrywka w Star Wars Jedi: Ocalały na PlayStation 5 i Xbox Series X/S powinna być znacznie przyjemniejsza.

Star Wars Jedi: Ocalały z aktualizacją. „Stałe” 60 FPS na konsolach i nie tylko

Star Wars Jedi: Ocalały z „całkowicie przebudowanym” trybem wydajności na PlayStation 5 i Xbox Series X/S

W opisie aktualizacji Respawn Entertainment informują, że najnowszy patch wprowadza „kilka ulepszeń związanych z wydajnością” na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Deweloperzy podkreślają, że tryb wydajności na wspomnianych platformach został „całkowicie przebudowany”, co ma znacząco poprawić rozgrywkę.

Wiele optymalizacji pod kątem karty graficznej i procesora oraz wyłączenie śledzenia promieni poprawia wrażenia podczas rozgrywki oraz oferuje m.in. stałe 60 kl./s w trybie wydajności – czytamy w opisie najnowszej aktualizacji.

Nie zapomniano również o optymalizacji trybu jakości. Deweloperzy informują, że dzięki wprowadzonym zmiano zmniejszono wahania płynności gry, a także wprowadzono „inne ulepszenia wizualne”. Dodatkowo najnowsza aktualizacja dodaje obsługę zmiennej częstotliwości odświeżania na PS5.

GramTV przedstawia:

Patch wprowadza też dodatkowe ulepszenia wydajności i optymalizacji na PC, w tym obsługi DLSS. Respawn Entertainment wprowadziło również Poprawki systemu zapisu gry, które zapobiegają uszkodzeniu plików zapisu. Wyeliminowano także kilka błędów wizualnych oraz bugów powodujących awarię gry. Pełny opis aktualizacji znajdziecie na oficjalnej stronie Electronic Arts.

Na koniec przypomnijmy, że Star Wars Jedi: Ocalały dostępne jest na PC i konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji studia Respawn Entertainment, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Star Wars Jedi: Ocalały. To byłaby wzorcowa kontynuacja, ale…

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!