Star Wars Jedi: Ocalały otrzyma jutro nowy zwiastun. Zobaczcie krótki teaser

Mikołaj Ciesielski
2023/03/19 14:30

Respawn Entertainment i Electronic Arts podgrzewają atmosferę wokół nadchodzącej kontynuacji przygód Cala Kestisa.

Star Wars Jedi: Ocalały otrzyma jutro nowy zwiastun. Zobaczcie krótki teaser

W zeszłym miesiącu otrzymaliśmy sporo materiałów wideo z gry Star Wars Jedi: Ocalały. Zainteresowani mieli okazję zobaczyć m.in. gameplay prezentujący system walki w nadchodzącej kontynuacji przygód Cala Kestisa, a także fragmenty rozgrywki poświęcone eksploracji. Tymczasem – jak się okazuje – deweloperzy ze studia Respawn Entertainment i firma Electronic Arts przygotowali kolejny zwiastun wspomnianej produkcji.

Star Wars Jedi: Ocalały na krótkim teaserze zapowiadającym nowy zwiastun

Wspomniany materiał promocyjny zostanie opublikowany już jutro – 20 marca – o 17:00 czasu polskiego. Na oficjalnych profilach Star Wars oraz EA Star Wars na portalu społecznościowym Twitter można jednak zobaczyć krótkie teasery zapowiadające nadchodzący zwiastun. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Zepchnięty przez Imperium na jej rubieże bohater musi stawić czoła starym i nowym zagrożeniom. Jako jeden z ostatnich rycerzy Jedi Cal musi uporać się z najtrudniejszym okresem w historii galaktyki, ale jak daleko będzie w stanie się posunąć, aby chronić siebie, swoją załogę i dziedzictwo Zakonu Jedi? – czytamy w opisie gry na Steam.

Na koniec przypomnijmy, że Star Wars Jedi: Ocalały zmierza wyłącznie na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Produkcja studia Respawn Entertainment ma zadebiutować na wymienionych platformach 28 kwietnia. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi kontynuacji Star Wars Jedi: Upadły Zakon na PC.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!