Spine na dynamicznym zwiastunie. Udostępniono spory gameplay z efektownej gry akcji

Krzysztof Żołyński
2024/03/22 19:00
1
0

W grudniu 2023 roku Nekki ogłosiło nową, ciekawie zapowiadającą się grę Spine. I wtedy rozpętała się burza.

Pierwszy zwiastun wywołał burzę krytyki, ponieważ wielu obserwujących zarzucało producentom oszustwo. Mówiąc krótko, pojawiło się oskarżenie, że materiał pokazany w zwiastunie został wstępnie wyrenderowany. W związku z tym Nekki zdecydowało się wypuścić nowy zwiastun przedstawiający faktyczną rozgrywkę.

Spine na dynamicznym zwiastunie. Udostępniono spory gameplay z efektownej gry akcji

Spine z pewnością nie jest produkcją przełomową, czy też rewolucyjną, ale sprytnie korzysta z dorobku i pomysłów pojawiających się w innych produkcjach tego typu. Dzięki temu powstaje dynamiczna gra z rozbudowaną warstwą walki z przeciwnikami.

Spine na obszernym fragmencie rozgrywki

Spine to gra dla jednego gracza, w której wcielamy się w Redline, zbuntowaną artystkę uliczną. Wraz ze swoim towarzyszem będą musieli razem stawić czoła autokratycznemu reżimowi sztucznej inteligencji Tensor Corporation. W miarę postępów Redline będzie szybsza i nauczy się nowych, niesamowitych ruchów.

GramTV przedstawia:

Nekki podkreśla, że ten materiał z rozgrywki pochodzi z bardzo wczesnej wersji rozwojowej.

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
23/03/2024 13:05

Cały czas tylko pytałem czemu strzelanie komuś w  twarz z pistoletów kiedy nie mają nawet pancerza nie powoduje natychmiastowej śmierci. Coś czuje kolejne live service gówno. I z jakiegoś powodu przypomina mi Gotham Knights. Co nie jest komplementem.