Spider-Man: Bez drogi do domu na kolejnych plakatach. Nowy strój Zielonego Goblina

Radosław Krajewski
2021/11/25 10:51

Sony Pictures udostępniło nowe materiały z trzeciej części Spider-Mana, na których pojawia się alternatywny wygląd jednego ze złoczyńców.

Przed tygodniem do sieci trafił długo wyczekiwany drugi zwiastun Spider-Man: Bez drogi do domu. Niektóre wersje zapowiedzi zawierały błędne sceny, które zdradziły udział w filmie poprzednich odtwórców ról Petera Parkera. Niedawno do sieci trafiły kolejne materiały, w których mogliśmy przyjrzeć się zmodyfikowanemu kostiumowi Electro, który został ulepszony przez technologię Starka. Sony Pictures wciąż nie zatrzymuje się w promocji swojego filmu i studio właśnie wypuściło nowy plakat oraz dwa oficjalne banery.Spider-Man: Bez drogi do domu na kolejnych plakatach. Nowy strój Zielonego GoblinaNa międzynarodowym plakacie opublikowanym przez japoński oddział Sony Pictures, po raz kolejny pojawia się Spider-Man oraz Doktor Strange. Co ciekawe obok nich znajduje się MJ grana przez Zendayę. Sugeruje to, że postać odegra niezwykle ważną rolę w filmie, a wszystkie decyzje podejmowane przez Parkera, będą podyktowane ochroną swojej ukochanej. Na plakacie pojawiają się również wszyscy główni antagoniści, włącznie z Zielonym Goblinem, którego strój różni się od tego z poprzednich materiałów, oraz filmów Sama Raimiego. Przypomnijmy, że w tej roli ponownie zobaczymy Willema Dafoe. Wszystkie nowe plakaty i banery z trzeciej części Spider-Mana zobaczycie poniżej.

Historia w filmie bezpośrednio kontynuuje wątki z poprzednich przygód głównego bohatera. Tożsamość Petera Parkera została ujawniona przez Mysterio, a na domiar złego superbohater został oskarżony o zabójstwo przestępcy. Jego całe życie zostaje wywrócone do góry nogami. O pomoc zwraca się do Doktora Strange’a, którego prosi o wykorzystanie zaklęcia wymazującego z pamięci wszystkich ludzi jego sekretnej tożsamości. Nieuważny czarodziej, korzystając z magii przypadkowo otwiera bramy wymiarów do innych światów. Superzłoczyńcy z alternatywnych rzeczywistości wykorzystują okazję, aby zapolować na Spider-Mana. Bohater będzie musiał wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, aby przeciwstawić się grupie najgroźniejszych przestępców, z którymi przyszło mu się mierzyć.

Reżyserem Spider-Mana: Bez drogi do domu jest Jon Watts, twórca poprzednich dwóch filmów z Tomem Hollandem, oraz thrillera Radiowóz z Kevinem Baconem. Watts po przygodzie z trylogią Spider-Mana rozpocznie prace nad pierwszymi filmowymi przygodami Fantastycznej czwórki w MCU. W obsadzie filmu znaleźli się: Tom Holland, Zendaya, Jacob Batalon, J.K. Simmons, Benedict Cumberbatch, Marisa Tomei, Jamie Foxx, Alfred Molina, Martin Starr, Thomas Haden Church, Rhys Ifanis, Willem Dafoe oraz Tony Revolori.

GramTV przedstawia:

Spider-Man: Bez drogi do domu pojawi się w kinach już 17 grudnia.

Wczytywanie ramki mediów.
Komentarze
1
Sanders-sama
Gramowicz
25/11/2021 13:55

A byłem pewien że to inny Goblin, ale faktycznie wygląda jak Dafoe.