Spider-Man: Across the Spider-Verse na zwiastunie. Miles Morales powraca

Mikołaj Ciesielski
2021/12/06 08:30
0
0

Sony zaprezentowało pierwszy materiał promocyjny z kontynuacji filmu animowanego Spider-Man: Uniwersum.

Spider-Man: Across the Spider-Verse na zwiastunie. Miles Morales powraca

Mamy dobre wieści dla wszystkich miłośników Spider-Mana. Sony Pictures Entertainment zaprezentowało pierwszy zwiastun z kontynuacji niezwykle udanego filmu animowanego Spider-Man: Uniwersum. Okazuje się, że zapowiedziany już jakiś czas temu sequel trafi do kin pt. Spider-Man: Across the Spider-Verse (Part One). Wspomniany trailer pokazuje, że fani pierwowzoru mają na co czekać. Materiał znajdziecie na dole wiadomości.

Kolejna odsłona nagrodzonej Oscarem sagi Spider-Verse skupi się oczywiście na przygodach Milesa Moralesa. Tym razem przyjazny superbohater z Brooklynu wybierze się w podróż przez Multiwersum, by połączyć siły z Gwen Stacy oraz nowym zespołem „Spider-Ludzi”, którzy muszą zmierzyć się z potężnym złoczyńcą. Twórcy zapowiadają, że fani Człowieka-Pająka mogą liczyć na „epicką przygodę”.

Zgodnie z informacjami przekazanymi w zeszłym roku Spider-Man: Across the Spider-Verse (Part One) pojawi się w kinach 7 października 2022 roku. Tymczasem rzućcie okiem na zwiastun i dajcie znać, czy czekacie na kontynuację Spider-Man: Uniwersum.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!