Space Tail - polska gra o psie-astronaucie ma datę premiery

DK
2022/10/10 12:45
0
0

Nie tylko koty.

Space Tail: Every Journey Leads Home to platformówka inspirowana autentycznymi wydarzeniami z historii lotów w kosmos. O tytule słyszymy już od dłuższego czasu; teraz polskie studio Longterm Games poinformowało o dacie premiery. Okazuje się, że na grę nie musimy już długo czekać – jej debiut odbędzie się 3 listopada. Wtedy produkcja trafi na pecety (poprzez Steama i GOG.com) oraz na konsole Nintendo Switch.

Space Tail - polska gra o psie-astronaucie ma datę premiery

Every Journey Leads Home to platformówka 2,5D będąca swego rodzaju hołdem dla wszystkich zwierząt, które człowiek wysyłał w kosmos. Należy pamiętać, że większość z nich tego nie przeżyła. Space Tail opowiada o losach pieska, który wrócił z podróży kosmicznej. Jak zapewniają twórcy, ich dzieło pozwoli nam “zagłębić się w poruszającą, pełną emocji fabułę, odkryć nowe planety i wejść w interakcje z obcymi cywilizacjami”. Jak na pieseła przystało, będziemy mogli szczekać, biegać za ogonem i poznawać świat za pomocą zmysłów.

Demo Space Tail

Przy okazji warto przypomnieć, że na Steamie są obecnie dostępne demo i darmowy prolog gry. Wystarczy wejść na kartę Space Tail na platformie Valve i kliknąć w “pobierz” (demo) lub “zainstaluj” (prolog).

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!