Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Soulstice – przetestuj klimatycznego slashera. Twórcy udostępnili darmowe demo

Smolak
2022/08/25 19:30

Premiera już w przyszłym miesiącu.

Zwracaliśmy już Waszą uwagę na Soulstice, kiedy twórcy podzielili się obszernym materiałem przedstawiającym gameplay. Jeśli produkcja ekipy Reply Game Studios zdobyła Waszą atencję, to mamy dobrą wiadomość - już teraz za pośrednictwem Steam możecie przetestować jej darmowe demo. Jeśli lubicie wartką akcję w slasherowym stylu, z pewnością warto zainteresować się tą produkcją.

Soulstice – przetestuj klimatycznego slashera. Twórcy udostępnili darmowe demo

Soulstice z darmowym demo

Soulstice to gra akcji, w której trafiamy do świata fantasy i próbujemy przywrócić dawny porządek tam, gdzie rządzą teraz niebezpieczne Zjawy. Przejmują one umysł i ciało swoich przeciwników, przemieniając ich w monstra. Tylko hybrydowi wojownicy są w stanie powstrzymać potwory. Akurat tak się składa, że siostry Briar i Lute są takimi wojowniczkami.

Gra ma oferować rozbudowany system walki, dynamiczną rozgrywkę i wymagających bossów. Sterując obiema siostrami, próbujemy odbić opanowane i zniszczone przez Zjawy miasto. Briar jest mistrzynią ataków wręcz i kombosów, podczas gdy Lute panuje nad polem walki za pomocą swoich nadludzkich umiejętności. Kluczem do sukcesu będzie połączenie zdolności obu bohaterek, co pozwoli nam w pełni wyzwolić ich potencjał.

Na koniec przypomnijmy, że Soulstice zadebiutuje na rynku już 20 września. Gra będzie dostępna na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series S/X.

GramTV przedstawia:

Nie udało się wczytać ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!