Sony prezentuje gry, które zadebiutują w 2023 roku. Zobacz wideo!

Jakub Smolak
2023/01/16 21:05
2
0

Forspoken, Final Fantasy XVI, Horizon Forbidden West: Burning Shores, Marvel’s Spider-Man 2, Assassin’s Creed Mirage i wiele więcej.

Sony przypomina fanom, że w 2023 roku raczej nie będą mieli okazji, by się nudzić. Japońska firma przygotowała specjalne wideo, na którym prezentuje fragmenty wielu wyczekiwanych produkcji. Wszystkie z prezentowanych tytułów w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy zadebiutują na PlayStation 4 lub PlayStation 5. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem.

Sony prezentuje gry, które zadebiutują w 2023 roku. Zobacz wideo!

Najważniejsze premiery na PlayStation 4 i PlayStation 5 w 2023 roku

Filmik po brzegi wypchany jest akcją i świetnymi markami. Forspoken, Final Fantasy XVI, Horizon Forbidden West: Burning Shores, Marvel’s Spider-Man 2, Assassin’s Creed Mirage – to tylko niektóre z gier, które zobaczymy na klipie. Nie zabrakło również fragmentów tytułów nieco mniejszego kalibru, jak chociażby z Tchia czy z bardzo dobrze zapowiadającego się Season: A Letter to the Future.

Chętnie dowiemy się, na którą z tych produkcji czekacie najbardziej. Dajcie nam znać w komentarzach.

Przypomnijmy, że już 24 stycznia zadebiutuje Forspoken, które pojawi się wyłącznie na PC i konsolach PlayStation 5. Produkcja autorstwa Luminous Productions zapowiada się naprawdę dobrze i wszystko wskazuje na to, że będzie mocną kartą w bibliotece Sony.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
MisioKGB
Gramowicz
17/01/2023 10:07

To takie "Coming to PS5 only" jest dosyć na wyrost, bo to tylko oznacza, że gra nie wychodzi na PS4.

jakubcjusz
Gramowicz
17/01/2023 06:37

Z zapowiedzi Sony to ja najbardziej czekam na zapowiedź Horizon: Forbidden West na PC. Ale to pewnie nastąpi po wydaniu DLC.