Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

PlayStation Plus Extra i Premium za darmo w ramach okresu próbnego

Maria Wawrzyniak
2022/07/18 14:00

Sony umożliwiło graczom przetestowanie całkowicie za darmo przez siedem dni dwóch najdroższych wariantów odświeżonej wersji usługi PlayStation Plus.

Zastanawiacie się, czy warto zakupić abonament PlayStation Plus Extra lub Premium? Jeśli tak, mamy dla Was dobrą wiadomość. Sony postanowiło udostępnić całkowicie darmowy siedmiodniowy okres próbny dla wszystkich zainteresowanych wspomnianymi dwoma najdroższymi wariantami popularnej usługi. Gracze mogą więc zapoznać się z obszernym katalogiem najróżniejszych gier. Jak to jednak zrobić?

PlayStation Plus Extra i Premium za darmo w ramach okresu próbnego

Darmowy okres próbny z PS Plus Extra lub Premium

Aby skorzystać z darmowego okresu próbnego, trzeba oczywiście posiadać (lub założyć) konto PlayStation Network (PSN) na oficjalnej stronie playstation.com. Następnie wystarczy przejść pod ten adres, gdzie możemy wybrać dowolną ofertę na PlayStation Plus Extra lub Premium – miesięczną, kwartalną lub roczną. Trzeba jednak pamiętać, że nie możemy mieć w tym samym czasie aktywnego abonamentu.
Darmowy okres próbny z PS Plus Extra lub Premium, PlayStation Plus Extra i Premium za darmo w ramach okresu próbnego

Konieczne jest podpięcie karty kredytowej lub debetowej oraz podanie swoich danych. Zależna od wybranego abonamentu opłata zostanie naliczona po pierwszym – a więc darmowym – tygodniu. Trzeba więc pamiętać, aby anulować usługę przed upływem tego czasu, jeśli nie chcemy z niej korzystać odpłatnie. Możemy to zrobić w ustawieniach naszego konta, zarówno w przeglądarce, jak i na konsoli – z oferty mogą skorzystać zarówno użytkownicy konsol PlayStation 4, jak i PlayStation 5.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Headbangerr
Gramowicz
19/07/2022 14:04

Posiadam PS Premium wykupiony na rok. Do ogrania dostępny jest m. in. Spider-Man: Miles Morales. Zrobiłem grze upgrade za 20 euro do wersji ultimate i w nagrodę dostałem możliwość pobrania Spider-Man Remastered. Ciekawi mnie, czy dostęp do tej gry zostaje po anulowaniu abonamentu.

Anulować nie mam zamiaru, jednak jeśli gra w takim wypadku pozostałaby aktywna, to aktualnie można skorzystać z darmowego PS Plus Premium i zgarnąć Spider-Man Remastered za 20 euro.