Sonic X Shadow Generations na rozgrywce. Walka z bossem i odświeżone poziomy

Mikołaj Ciesielski
2024/06/16 10:00
0
0

W sieci pojawił się nowy gameplay z odświeżonej wersji platformówki z 2011 roku.

Na Summer Game Fest 2024 ujawniono datę premiery Sonic X Shadow Generations. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji na temat wspomnianej produkcji. W sieci pojawił się bowiem nowy gameplay, który pozwala zainteresowanym sprawdzić, jak odświeżona wersja platformówki z 2011 roku prezentuje się w akcji.

Sonic X Shadows Generations
Sonic X Shadows Generations

W sieci pojawił się nowy gameplay z Sonic X Shadow Generations

Najnowszy gameplay z gry Sonic X Shadow Generations pokazuje m.in. walkę z bossem. Wspomniany materiał pozwala również rzucić okiem na odświeżone poziomy. Całość trwa niecałe 8 minut i pozwala sprawdzić, czego można spodziewać się po odświeżonej wersji platformówki z 2011 roku.

Graj jako Shadow w nowej kampanii fabularnej z nowymi zdolnościami, które dowodzą, dlaczego jest on znany jako ostateczna forma życia! Pędź przez najważniejsze etapy historii Shadowa, odkryj sekrety ukryte w rozległym, centralnym świecie i odblokuj nowe moce, aby pokonać Black Dooma i ocalić świat – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto dodać, że Sonic X Shadow Generations zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Zgodnie z zapowiedziami gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 25 października 2024 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!