Sonic the Hedgehog 2 nabija się z Matrixa na nowym zwiastunie i plakacie

Radosław Krajewski
2021/12/23 10:00

Paramount Pictures wykorzystał premierę Matrixa Zmartwychwstania, w którym nawiązał w nowym zwiastunie drugiej części Sonica.

Kontynuacja Sonic. Szybki jak błyskawica zadebiutuje już na wiosnę przyszłego roku. Paramount Pictures postanowiło przypomnieć o swoim filmie nowym zwiastunem oraz plakatem. I nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby do promocji Sonic the Hedgehog 2 nie wykorzystali premiery Matrixa Zmartwychwstania. Nowa kampania marketingowa filmu skupia się na postaci niebieskiego Sonica i czerwonego Knucklesa, wraz z pytaniem, który kolor smugi pozostawionej przez postaci wybierzemy. Dodatkowo na początku zwiastuna pojawiają się charakterystyczny zielony kod znany ze wszystkich produkcji Matrixa. Sprawdźcie, jak druga część Sonica prezentuje się na nowej, nietypowej zapowiedzi.Sonic the Hedgehog 2 nabija się z Matrixa na nowym zwiastunie i plakaciePo osiedleniu się w Green Hills Sonic chce udowodnić, że ma wszystko, czego potrzeba, aby być prawdziwym bohaterem. Sprawdzian przychodzi, gdy powraca dr Robotnik, tym razem z nowym partnerem, Knucklesem, którzy poszukują szmaragdu, posiadający moc niszczenia cywilizacji. Sonic łączy siły z Tailsem, i razem wyruszają w podróż po całym świecie, aby znaleźć szmaragd, zanim wpadnie w niepowołane ręce.

Reżyserem Sonic the Hedgehog 2 został Jeff Fowler, czyli twórca pierwszej części. W obsadzie znaleźli się: James Marsden, Ben Schwartz, Jim Carrey, Tika Sumpter, Natasha Rothwell, Adam Pally, Shemar Moore, Idris Elba oraz Colleen O'Shaughnessey.

GramTV przedstawia:

Sonic the Hedgehog 2 zadebiutuje w polskich kinach 1 kwietnia 2022 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!