Skyrimowa babcia ma prośbę do Todda Howarda. Chce zagrać w TES 6 przed śmiercią

Mikołaj Ciesielski
2022/05/12 12:45
6
0

Shirley Curry pragnie, by zespół odpowiedzialny za nową odsłonę serii The Elder Scrolls nieco się pospieszył.

Skyrimowa babcia ma prośbę do Todda Howarda. Chce zagrać w TES 6 przed śmiercią

86-letnia Shirley Curry, która zasłynęła z publikowania materiałów z The Elder Scrolls V: Skyrim na YouTube, pojawiła się jakiś czas temu na imprezie PAX East. W trakcie wspomnianego wydarzenia Skyrimowa babcia” wzięła udział w panelu dyskusyjnym, na którym jeden z fanów zapytał, co powiedziałaby Toddowi Howardowi – producentowi The Elder Scrolls 6.

Może »cześć«? Nie, poprosiłabym go, żeby dostarczył mi fajną grę i poprosiłabym też, żeby się pospieszył i skończył The Elder Scrolls 6. Chcę w nią zagrać, zanim umrę” – odpowiedziała Shirley (dzięki Rock, Paper, Shotgun).

Skyrimowa babcia” została również zapytana, czego oczekuje od kolejnej odsłony The Elder Scrolls. Curry zdradziła, że chciałaby zobaczyć więcej „strasznych rzeczy”, ponieważ obok Skyrima jest również wielką fanką gier grozy. A co ze Starfieldem, czyli nadchodzącą produkcją Bethesdy? Shirley poinformowała, że musi poczekać na premierę i wtedy zobaczy, czy gra jej się spodoba.

Na koniec warto przypomnieć, że „Skyrimowa babcia” zyskała sporą popularność wśród społeczności, a dzięki specjalnej petycji przygotowanej przez fanów – podpisanej przez ponad 50 tys. osób – firma Bethesda zapowiedziała, że Shirley wystąpi w The Elder Scrolls 6 jako jedna z postaci niezależnych.

GramTV przedstawia:

Komentarze
6
alex1112
Gramowicz
12/05/2022 22:56

Każdy fan serii by chciał, ale z obecnie żyjących raczej nikomu nie będzie dane.

FromSky
Gramowicz
12/05/2022 22:23

Jak dożyje 100-lat to się pewnie doczeka bo w 14 lat się chyba uwiną

Sanders-sama
Gramowicz
12/05/2022 18:20
TheDoc napisał:

Albo chcą wyeliminować babcie xD

Powinni jej dać grę do testowania wcześniej.
Trwa Wczytywanie