Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Skyrim jako strategia. Nowa modyfikacja pozwala stawiać własne budynki

Radosław Krajewski
2022/04/08 14:00

Scena moderska Skyrima ponownie nie zawiodła.

Modder mattski123 stworzył nową modyfikację do Skyrima, która wykorzystuje pomysł zamienienia produkcji w strategię z możliwością budowania własnych budynków. RTS for Skyrim, który pozwala na stworzenie całej wioski, jest nową wersją starszego moda autorstwa ripvanwinkle111.

Skyrim jako strategia. Nowa modyfikacja pozwala stawiać własne budynki

Modyfikacja umożliwia stawianie domów, sklepów, kuźni, a nawet całych miast. Każdy z budynków możemy dowolnie urządzić za pomocą mebli, oraz dekorować najróżniejszymi przedmiotami. Tworzenie własnych budynków nie jest jednak darmowe i za konstrukcje zapłacimy złotem lub drewnem. Z tego też względu budowanie rozległych miast jest niemożliwe, chyba że za pomocą cheatów.

GramTV przedstawia:

W tworzeniu własnej wioski pomoże rekrutowanie mieszkańców, którym można przydzielać zadania. Jedni zostaną kupcami, inni kowalami, a jeszcze innych można wyznaczyć na strażników, aby odpierali ataki wroga, zarówno bandytów, jak i dzikiej zwierzyny. Jeżeli jesteście zainteresowani modyfikacją, to udajcie się pod ten adres, gdzie pobierzecie RTS for Skyrim. Mod działa z The Elder Scrolls: Skyrim Special Edition.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!