Skull and Bones z wysokim zaangażowaniem graczy. Drugi najlepszy wynik w historii gier Ubisoftu

Patrycja Pietrowska
2024/02/28 14:15
0
0

Ubisoft podaje średnią liczbę godzin, jaką gracze spędzają w Skull and Bones.

W sieci pojawiły się jakiś czas temu doniesienia mówiące o tym, że Skull and Bones sprawdziło mniej osób, niż zakładano. Jak się jednak okazuje, Ubisoft odnotował w przypadku pirackiego tytułu „rekordowe zaangażowanie graczy”. Według wydawcy dzienny średni czas gry w Skull and Bones jest drugim najlepszym wynikiem w 37-letniej historii firmy.

Skull and Bones z wysokim zaangażowaniem graczy. Drugi najlepszy wynik w historii gier Ubisoftu

Skull and Bones z rekordowym zaangażowaniem graczy

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez serwis Gamespot, Ubisoft odnotował „rekordowe zaangażowanie graczy” wraz z premierą pierwszego sezonu rozgrywek w Skull and Bones. Według wydawcy miłośnicy tytułu spędzają w pirackiej produkcji średnio ponad cztery godziny dziennie. Wynik ma być drugim najlepszym rezultatem związanym z zaangażowaniem graczy w 37-letniej historii firmy. Nie dowiedzieliśmy się niestety, jaki tytuł znajduje się na pierwszym miejscu.
Jeśli zaś chodzi o pierwszy sezon rozgrywek w Skull and Bones, ten oferuje między innymi nowego potwora morskiego do pokonania – tylozaura. Ponadto gracze mogą zmierzyć się z kapitanem Philippe La Peste i jego legendarnym statkiem. Sezon wystartował 27 lutego 2024 roku.
Na koniec przypominamy, że Skull and Bones zadebiutowało 16 lutego 2024 roku. Pirackie przygody zainteresowani mogą rozegrać na komputerach osobistych oraz na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!