Skull and Bones do sprawdzenia za darmo dla wszystkich. Ubisoft przedstawił plan na rozwój gry

Radosław Krajewski
2024/01/26 15:00
0
0

Firma ma już określone plany na pierwszy rok popremierowego wsparcia.

Ubisoft przedstawił nowe szczegóły nadchodzącej gry Skull and Bones. Firma ogłosiła, że już w lutym wystartują otwarta beta dla wszystkich chętnych graczy. Testy rozpoczną się już 8 lutego i potrwają do 11 lutego na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Skull and Bones do sprawdzenia za darmo dla wszystkich. Ubisoft przedstawił plan na rozwój gry

Skull and Bones – beta testy i szczegóły popremierowego wsparcia

Gracze będą mogli sprawdzić Skull and Bones tuż przed samą premierą. Na PC będzie można zagrać poprzez Ubisoft Connect i Epic Games Store. W ramach bety gracze będą mogli maksymalnie zdobyć 6. poziom Infamy Cap, a także otrzymać pięć ekskluzywnych nagród kosmetycznych do wykorzystania w pełnej wersji gry. Również uzyskane postępy zostaną zachowane, więc uczestnicy testów będą mogli kontynuować swoją piracką przygodę.

Studio podzieliło się także nowym zwiastunem, który prezentuje popremierowe wsparcie gry. W pierwszym roku Skull and Bones zaoferuje cztery sezonu: Raging Tides, Chorus of Havoc, Into the Dragon’s Wake oraz Shadows of the Deep. Każdy sezon będzie trwać około trzech miesięcy.

GramTV przedstawia:

W ramach endgame’u będziemy mogli rywalizować z legendarnymi pirackimi lordami, wykonywać ekskluzywne wydarzenia społecznościowe, czy też szereg innych aktywności, które zostaną wprowadzone wraz z kolejnymi sezonami. Po ukończeniu głównego wątku gracze otrzymają możliwość budowania swojego własnego imperium i brać udział w rozgrywkach PvP, podejmując się pojedynków z innymi graczami, aby zdobywać lepsze łupy i piąć się w tabeli liderów, prezentujących najlepszych piratów.

Przypomnijmy, że Skull and Bones zadebiutuje na rynku już 16 lutego 2024 roku. Produkcja pojawi się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!