Społeczność zadowolona z ostatnich wycieków z gry Skate 4. Duch oryginału

Wincenty Wawrzyniak
2022/07/11 19:00
0
0

Filmiki z zapisami rozgrywki z wczesnej wersji gry Skate 4, które wyciekły niedawno do sieci, zostały ciepło przyjęte przez fanów.

Kilka dniu temu do sieci wyciekły (podajemy za serwisem Eurogamer) zapisy rozgrywki z gry Skate 4, czyli nadchodzącej odsłony kultowego cyklu od Electronic Arts. Filmiki pochodzą z rozpoczętych niedawno testów wczesnej wersji produkcji. Jak nietrudno się również domyślić, Electronic Arts – z racji tego, iż korporacja nie wyraziła zgody na udostępnianie czegokolwiek – usiłuje usuwać wszystkie tego typu treści.

Społeczność zadowolona z ostatnich wycieków z gry Skate 4. Duch oryginału

Duch oryginału w nagraniach

Fragmenty zniknęły wprawdzie z serwisu YouTube, aczkolwiek w Internecie nic nie ginie, więc na forum Reddit bez problemu znajdziemy wiele mirrorów nagrań. Z racji tego, iż filmiki pochodzą z bardzo wczesnej wersji gry, warto pamiętać, że większość modeli postaci oraz obiektów otoczenia nie ma tekstur, a sporo elementów najprawdopodobniej całkowicie zniknie lub ulegnie całkowitej metamorfozie.

GramTV przedstawia:

Mimo wszystko nagrania zostały ciepło przyjęte przez społeczność. W komentarzach na Reddicie pojawiają się w większości opinie pozytywne – sporo osób twierdzi, iż najnowsza odsłona zachowuje ducha oryginału. Chwalony jest m.in. system trików, animacje oraz wyraźnie ulepszona mechanika poruszania się pieszo.

Oprócz tego, dzięki filmikom, dowiedzieliśmy się, że w grze dostępne będą trzy różne modele sterowania: standardowy, uproszczony oraz przeznaczony dla bardziej doświadczonych osób. Powróci chociażby możliwość edytowania zdjęć oraz filmików. Najciekawsze i najlepsze twory społeczności będą trafiać na billboardy porozrzucane w świecie gry. Na jednym serwerze grać będzie mogło aż do 60 użytkowników równocześnie. W grze pojawi się także system craftingu pozwalający konstruować własne skateparki przy użyciu zgromadzonych wcześniej planów oraz surowców. Trzeba przyznać, że to wszystko brzmi nieźle.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!