Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Społeczność zadowolona z ostatnich wycieków z gry Skate 4. Duch oryginału

Maria Wawrzyniak
2022/07/11 19:00

Filmiki z zapisami rozgrywki z wczesnej wersji gry Skate 4, które wyciekły niedawno do sieci, zostały ciepło przyjęte przez fanów.

Kilka dniu temu do sieci wyciekły (podajemy za serwisem Eurogamer) zapisy rozgrywki z gry Skate 4, czyli nadchodzącej odsłony kultowego cyklu od Electronic Arts. Filmiki pochodzą z rozpoczętych niedawno testów wczesnej wersji produkcji. Jak nietrudno się również domyślić, Electronic Arts – z racji tego, iż korporacja nie wyraziła zgody na udostępnianie czegokolwiek – usiłuje usuwać wszystkie tego typu treści.

Społeczność zadowolona z ostatnich wycieków z gry Skate 4. Duch oryginału

Duch oryginału w nagraniach

Fragmenty zniknęły wprawdzie z serwisu YouTube, aczkolwiek w Internecie nic nie ginie, więc na forum Reddit bez problemu znajdziemy wiele mirrorów nagrań. Z racji tego, iż filmiki pochodzą z bardzo wczesnej wersji gry, warto pamiętać, że większość modeli postaci oraz obiektów otoczenia nie ma tekstur, a sporo elementów najprawdopodobniej całkowicie zniknie lub ulegnie całkowitej metamorfozie.

GramTV przedstawia:

Mimo wszystko nagrania zostały ciepło przyjęte przez społeczność. W komentarzach na Reddicie pojawiają się w większości opinie pozytywne – sporo osób twierdzi, iż najnowsza odsłona zachowuje ducha oryginału. Chwalony jest m.in. system trików, animacje oraz wyraźnie ulepszona mechanika poruszania się pieszo.

Oprócz tego, dzięki filmikom, dowiedzieliśmy się, że w grze dostępne będą trzy różne modele sterowania: standardowy, uproszczony oraz przeznaczony dla bardziej doświadczonych osób. Powróci chociażby możliwość edytowania zdjęć oraz filmików. Najciekawsze i najlepsze twory społeczności będą trafiać na billboardy porozrzucane w świecie gry. Na jednym serwerze grać będzie mogło aż do 60 użytkowników równocześnie. W grze pojawi się także system craftingu pozwalający konstruować własne skateparki przy użyciu zgromadzonych wcześniej planów oraz surowców. Trzeba przyznać, że to wszystko brzmi nieźle.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!