Silent Hill: Ascension na pierwszym zwiastunie. Ujawniono też kilka szczegółów

Mikołaj Ciesielski
2023/05/31 07:50
0
0

Konami prezentuje „interaktywne doświadczenie” dla fanów serii Silent Hill.

Na październikowym pokazie Konami doczekaliśmy się zapowiedzi Silent Hill: Ascension, czyli oryginalnego projektu opisywanego jako „interaktywne doświadczenie” dla fanów serii. Wczoraj natomiast Konami zaprezentowało pierwszy zwiastun wspomnianej produkcji. To jednak nie koniec informacji, ponieważ otrzymaliśmy również kilka szczegółów na temat tytułu oraz dowiedzieliśmy się, kiedy możemy spodziewać się jego premiery.

Silent Hill: Ascension na pierwszym zwiastunie. Ujawniono też kilka szczegółów

Silent Hill: Ascension z premierą w 2023 roku. Pierwszy zwiastun i szczegóły „interaktywnego doświadczenia”

Silent Hill: Ascension ma zadebiutować na rynku jeszcze w tym roku, ale dokładna data premiery nie jest znana. Za produkcję – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – odpowiadają zespoły Genvid, Bad Robot Games, Behaviour Interactive oraz dj2 Entertainment. Wspomniany tytuł przedstawi historie kilku postaci z różnych stron świata prześladowanych przez monstra znane z serii Silent Hill. O dalszych losach bohaterów zdecydują natomiast sami gracze, czy też raczej widzowie.

Silent Hill: Ascension będzie bowiem czymś w rodzaju interaktywnego serialu. Całość ma być streamowana na oficjalnej stronie produkcji, a także w dedykowanych aplikacjach, które prawdopodobnie będą dostępne zarówno na konsolach, jak i urządzeniach mobilnych. „Globalna publiczność” będzie miała natomiast „bezpośredni i trwały” wpływ na to, jak potoczą się losy poszczególnych bohaterów i sama historia.

GramTV przedstawia:

Deweloperzy podkreślają, że dzięki Silent Hill: Ascension gracze będą mieli szansę „na zawsze ukształtować kanon Silent Hill”. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak czekać na kolejne szczegóły i materiały ze wspomnianej produkcji. Tymczasem rzućcie okiem na pierwszy zwiastun nadchodzącej produkcji, nad którą wspólnie pracują Genvid, Bad Robot Games, Behaviour Interactive oraz dj2 Entertainment.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!