Sifu – wiemy, kiedy finałowa zawartość trafi do gry

Jakub Smolak
2023/08/05 10:00
0
0

To będzie dobry moment na przypomnienie sobie tej świetnej produkcji.

O tym, że Sifu ma się doczekać ostatniej, finałowej aktualizacji, wiemy już od jakiegoś czasu. Twórcy ze studia Sloclap zdradzili, kiedy dodatkowa zawartość trafi do gry.

Sifu – wiemy, kiedy finałowa zawartość trafi do gry

Sifu było rozwijane dość intensywnie

Sifu Final Update wprowadzi do gry sporo nowości, które rozbudują tryb arenowy. Deweloperzy potwierdzili, że powinniśmy spodziewać się 6 nowych aren, na których będziemy mogli podjąć się 75 dodatkowych wyzwań. Oczywiście, gra wzbogacona zostanie o kolejne modyfikatory oraz stroje, które będzie mógł przyodziać nasz wojownik.

Ostateczna aktualizacja zostanie oddana w ręce graczy 7 września. Warto dodać, że wersja przeznaczona na Nintendo Switch ukaże się na rynku nieco później. Miejmy nadzieję, że już wkrótce ekipa Sloclap zapowie swój kolejny projekt, gdyż fani Sifu z pewnością na to czekają.

Na koniec przypomnijmy, że Sifu zadebiutowało na rynku 8 lutego 2022 roku. Obecnie w hit Sloclap możecie zagrać na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S/X i Nintendo Switch. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji studia Sloclap, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja Sifu – Dark Souls x Kung-fu.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!