Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Ktoś naprawdę spędził w Civilization V ponad 20 tysięcy godzin

Wincenty Wawrzyniak
2023/01/24 23:30

Niektórym może się to wydawać wręcz niemożliwe – a jednak. Pewien gracz spędził w jednej grze ponad 20 000 godzin.

Na koniec dnia mamy dla Was ciekawostkę. Jak podaje serwis Twinfinite, pewien użytkownik Steama o pseudonimie simon pod koniec grudnia ubiegłego roku opublikował na wspomnianej platformie recenzję gry Sid Meier’s Civilization V. I nie byłoby w tym absolutnie niczego dziwnego, gdyby nie fakt, że simon spędził w niej już ponad 20 tysięcy godzin. Poważnie.

Ktoś naprawdę spędził w Civilization V ponad 20 tysięcy godzin

Przez pierwsze 20 000 godzin gra była OK...

Jego recenzja nie była jednak ani długa, ani nawet treściwa – gracz wykorzystał tutaj znany z kart wielu innych gier żart (nie zawsze będący żartem): przez pierwsze x tysięcy godzin gra była OK. Tyle że simon nie spędził w piątej Civce kilku czy nawet kilkunastu tysięcy godzin, a – przynajmniej w momencie publikacji swojej recenzji – dokładnie 21 136,4.

GramTV przedstawia:

Jak słusznie zauważyli dziennikarze serwisu Twinfinite, 20 tysięcy godzin to około 833 dni, czyli prawie trzy lata, a więc naprawdę imponujący wynik. Oczywiście, na koniec pozostaje kwestia, czy mówimy tutaj rzeczywiście o stricte graniu, czy też tak zwanym AFK-owaniu. To pozostanie tajemnicą.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!