She-Hulk na Tinderze. Nietypowa promocja nowego serialu Marvela

Radosław Krajewski
2022/08/15 16:00
4
0

Przesunęlibyście jej profil w prawo czy jednak w lewo?

Już w najbliższy czwartek na Disney+ zadebiutuje pierwszy odcinek Mecenas She-Hulk. Marvel wciąż promuje swoją nadchodzącą produkcję i niedawno otrzymaliśmy nowy materiał, na którym pojawił się Daredevil. Tym razem studio poszło w marketingu serialu jeszcze dalej i na platformie randkowej Tinder pojawił się profil tytułowej bohaterki. Użytkownik Twittera o pseudonimie jozopath podzielił się swoim odkryciem, prezentując zrzuty ekranu z profilem Jennifer Walters, znanej jako She-Hulk. Marvel zadbał o wszystkie szczegóły, więc oprócz zdjęć nie brakuje również krótkiej biografii.

She-Hulk na Tinderze. Nietypowa promocja nowego serialu Marvela

She-Hulk promuje się na Tinderze

Gdy zdecydujecie się przesunąć profil w prawo, otrzymacie automatyczne dopasowanie. Po chwili pojawi się wiadomość, która zachęca do przestania czytania wiadomości i ustawienia przypomnienia o premierze serialu. Trzeba przyznać, że Marvel podszedł do promocji Mecenas She-Hulk niezwykle kreatywnie i już nie mogę się doczekać, czym jeszcze zaskoczą w przyszłości.

GramTV przedstawia:

Twórczynią serii jest Jessica Gao, która ma na koncie prace nad takimi produkcjami jak Rick i Morty oraz Dolina Krzemowa. W obsadzie znaleźli się: Tatiana Maslany, Mark Ruffalo, Tim Roth, Benedict Wong, Ginger Gonzaga, Renee Elise Goldsberry, Jameela Jamil, Anais Almonte oraz Josh Segarra.

Mecenas She-Hulk zadebiutuje 18 sierpnia na Disney+. Pierwszy sezon liczy 9 odcinków.

She-Hulk promuje się na Tinderze, She-Hulk na Tinderze. Nietypowa promocja nowego serialu Marvela
jozopath
jozopath
jozopath
Komentarze
4
MisticGohan_MODED
Gramowicz
15/08/2022 20:48

Ale żenada.

SebekPL2
Gramowicz
15/08/2022 19:46

Fuj

Headbangerr
Gramowicz
15/08/2022 19:34

Nie wiem co to znaczy przesunąć w prawo. Ale jestem na 'nie'.

Ray
Gramowicz
15/08/2022 16:18

Ja tam bym wolał samego Hulka ...