Pierwsze opinie o Shazam! Gniew bogów trafiły do sieci. Czy to zły film?

Radosław Krajewski
2023/03/08 12:30

Odbyła się premiera drugiej części Shazama, po której do sieci trafiły pierwsze opinie o nowym filmie DC.

W przyszłym tygodniu czeka nas premiera Shazam! Gniew Bogów, czyli pierwszego tegorocznego filmu z uniwersum DC. Pierwsze prognozy finansowe produkcji nie nastrajają zbyt optymistycznie i druga część Shazama może stać się jedną z największych porażek w historii studia. Nawet pomimo optymistycznych pierwszych reakcji widzów, którzy mieli okazję obejrzeć film podczas premiery.

Pierwsze opinie o Shazam! Gniew bogów trafiły do sieci. Czy to zły film?

Shazam! Gniew Bogów z pierwszymi opiniami

Recenzenci chwalą Shazam! Gniew Bogów przede wszystkim za akcję i humor, której ma być jeszcze więcej, niż w pierwszej części. Produkcja ma dostarczać sporo rozrywki, nawet jeżeli tym razem rodziny ton opowieści schodzi na drugi plan. Pochwały zbierają również trzy antagonistki, a także niezłe efekty specjalne. Poniżej znajdziecie wybrane opinie.

Shazam! Gniew Bogów jest EKSCYTUJĄCY! David F. Sandberg opowiada wciągającą i naprawdę zabawną historię, którą można celebrować wraz z całą rodziną. Rachel Zegler, Jack Dylan Grazer i Dijmon Hounsou są dla mnie wyjątkowi. Gniew Bogów to supermocna zabawa!

Wczytywanie ramki mediów.

Shazam! Gniew Bogów to super zabawna i godna kontynuacja. Nie jest to film komiksowy, który zmienia reguły gry, ale przekonuje do siebie swoimi postaciami i energią. Zawiera kilka prawdziwych niespodzianek i inteligentną wrażliwość, która dobrze do tego pasuje – plus trochę kreatywności i ekscytująca akcja z potworami.

Wczytywanie ramki mediów.

Shazam! Gniew Bogów to magiczna i ZABAWNA familijna przygoda. [David F. Sandberg] dokręca wszystko, co uczyniło pierwszy film wyjątkowym, z sercem historii SHAZAMILY. Rachel Zegler i Jack Dylan Grazer kradną każdą scenę.

Wczytywanie ramki mediów.

Shazam nadal opiera się na swojej głupocie i niedojrzałości w drugiej części, co mówi nam, że ta seria pozostanie taka, aby były to zabawne, lekkie i przypominające slapstick filmy. Kontynuacja zawiera więcej akcji, fascynujących złoczyńców i skomplikowanego antybohatera.

Wczytywanie ramki mediów.

Shazam! Gniew Bogów jest tym, czym chciałem, żeby był ten film. Produkcja dobrze równoważy dużą obsadę i jest po prostu zabawnym filmem z wielkim sercem opowiadającym o superbohaterach. Chciałbym zobaczyć te postacie w DCU i myślę, że oni tam pasują.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Reżyserem Shazam! Gniew Bogów jest David F. Sandberg, twórca pierwszej części. W obsadzie znaleźli się: Zachary Levi, Asher Angel, Jack Dylan Grazer, Ian Chen, Jovan Armand, Faithe Herman, Grace Fulton, Ross Butler, Adam Brody, DJ Cotrona, Meagan Good, Djimon Hounsou i Michelle Borth, Lucy Liu, Helen Mirren i Rachel Zegler.

Przypomnijmy, że Shazam! Gniew Bogów zadebiutuje w kinach już 17 marca 2023 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!