Shazam! Gniew Bogów na nowym zwiastunie. Film DC Comics wygląda fantastycznie

Radosław Krajewski
2023/01/26 18:20

Studio zaprezentowało kolejną zapowiedź z drugiej części Shazama.

Zgodnie z wczorajszą obietnicą Warner Bros. Discovery pochwalił się nowym zwiastunem filmu Shazam! Gniew Bogów. Na kolejny materiał pochodzący z nowej superbohaterskiej produkcji DC Comics musieliśmy poczekać aż pół roku. Przez ten czas premiera filmu została przełożona z grudnia ubiegłego roku na połowę marca bieżącego roku. Wszystko jednak wskazuje, że tym razem Shazam nie doczeka się kolejnych opóźnień i fani superbohatera będą mogli już wkrótce poznać kolejne jego przygody. Sugerując się nowym zwiastunem, jest na co czekać i najnowsza propozycja od DC Comics prezentuje się wyjątkowo dobrze. Trailer drugiej części Shazama zobaczycie poniżej.

Shazam! Gniew Bogów na nowym zwiastunie. Film DC Comics wygląda fantastycznie

Reżyserem Shazam! Gniew Bogów jest David F. Sandberg, twórca pierwszej części. W obsadzie znaleźli się: Zachary Levi, Asher Angel, Jack Dylan Grazer, Ian Chen, Jovan Armand, Faithe Herman, Grace Fulton, Ross Butler, Adam Brody, DJ Cotrona, Meagan Good, Djimon Hounsou i Michelle Borth, Lucy Liu, Helen Mirren i Rachel Zegler.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Shazam! Gniew Bogów zadebiutuje w kinach już 17 marca 2023 roku.

Shazam! Gniew Bogów – nowy zwiastun

Shazam! Gniew Bogów – nowy zwiastun, Shazam! Gniew Bogów na nowym zwiastunie. Film DC Comics wygląda fantastycznie
Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
26/01/2023 19:25

Spoko tylko ta idiotyczna muzka z wokalem który mnie wyciąga z tego zwiastuna. To jest trend z ostatnich lat i kompletnie mi się on nie podoba.