Serial Netflixa zdobył zaskakującą popularność po dwóch latach od premiery

Radosław Krajewski
2023/06/01 17:30
1
0

Nawet na Netflixie stare seriale mogą niespodziewanie się wybić po wielu latach od swojego debiutu na platformie.

Nie tylko najnowsze produkcje mogą liczyć na popularność widzów Netflixa. W ubiegłym tygodniu królowały takie tytuły, jak Fubar z Arnoldem Schwarzeneggerem oraz polski film akcji, Dzień matki. Ale na liście najpopularniejszych seriali znalazł się zaskakujący powrót. Sprzątaczka zadebiutowała się na platformie 1 października 2021 roku i po prawie dwóch latach zaliczyła ogromny wzrost oglądalności. Wszystko dzięki TikTokowi.

Serial Netflixa zdobył zaskakującą popularność po dwóch latach od premiery

Sprzątaczka niespodziewanym hitem Netflixa po prawie dwóch latach od premiery

Obecnie w popularnym serwisie społecznościowym popularne stały się viralowe filmy, które skutecznie zachęciły nowych widzów do obejrzenia Sprzątaczki. Jedno z kont stworzyło kilkadziesiąt klipów z serialu, które zdobyły kilkumilionową publikę. Jeden z nich został odtworzony ponad 60 milionów razy.

GramTV przedstawia:

Z pewnością nie bez wpływu na wzrost popularności serialu jest wydanie nowej powieści przez Stephanie Land, która jest autorką książki, na podstawie której powstał serial Netflixa. „Class: A Memoir of Motherhood Hunger, and Higher Education” zadebiutuje na amerykańskim rynku 7 listopada 2023 roku.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
JakiśNick
Gramowicz
01/06/2023 18:20

Mocny serial, polecam.