Polski hit podbił Netflixa. Arnold Schwarzenegger w wysokiej formie

Radosław Krajewski
2023/05/31 11:15
2
0

Co ma wspólnego Arnold Schwarzenegger i polski oryginalny film Netflixa? Wysoką oglądalność.

W ubiegłym tygodniu na Netflixie zadebiutował nowy polski film. Tym razem była to nietypowa produkcja, gdyż nie otrzymaliśmy kolejnej komedii romantycznej, czy horroru, ale pełnoprawne kino akcji. Dzień matki zadebiutował w środę i w ciągu pierwszych pięciu dni oglądano produkcję przez 24,2 miliony godzin. To drugi najwyższy wynik oglądalności filmu w całym ubiegłym tygodniu na Netflixie. Polski tytuł musiał uznać wyższość tylko Matce z Jennifer Lopez, która w trzecim tygodniu zaliczyła 34,69 mln godzin.

Polski hit podbił Netflixa. Arnold Schwarzenegger w wysokiej formie

Dzień matki jedną z największych nieanglojęzycznych premier na Netflixie

Dzień matki może pochwalić się jednym z najwyższych startów dla tegorocznych filmów nieanglojęzycznych. Lepsze wyniki w premierowym tygodniu zaliczyły tylko Narvik (37,9 mln godzin), Viking Wolf (28 mln godzin) oraz AKA (32,5 mln godzin).

Dzień matki jedną z największych nieanglojęzycznych premier na Netflixie, Polski hit podbił Netflixa. Arnold Schwarzenegger w wysokiej formie

GramTV przedstawia:

Z kolei w miniony czwartek na Netflixie zadebiutował pierwszy w historii serial z Arnoldem Schwarzeneggerem. Przez pierwsze cztery dni Fubar oglądano przez 88,94 miliona godzin. Nie jest to jeden z najwyższych wyników bieżącego roku, gdyż ostatnio Królowa Charlotta: Opowieść ze świata Bridgertonów mogła pochwalić się wynikiem 148,2 mln godzin, ale to wciąż całkiem imponujący wynik oglądalności, który jasno wskazuje, że Fubar zdecydowanie klapą nie będzie.

Serial ze Schwarzeneggerem zaliczył siódme najwyższe tegoroczne otwarcie wśród seriali anglojęzycznych na Netflixie. Lepsze były tylko drugi sezon Ginny & Georgia (180,4 mln godzin), Kalejdoskop (112,3 mln godzin), czwarty sezon Ty (92 mln godzin), czwarty sezon Outer Banks (154,9 mln godzin), Nocny agent (168,7 mln godzin) oraz wspomniana Królowa Charlotta.

Komentarze
2
koNraDM4
Gramowicz
31/05/2023 16:58
prostik napisał:

Ciekawe że polacy po zwiastunie tak jechali ten film (moim zdaniem słusznie) a jankesom się spodobał xD

Inne wymagania widowni :D

prostik
Gramowicz
31/05/2023 13:40

Ciekawe że polacy po zwiastunie tak jechali ten film (moim zdaniem słusznie) a jankesom się spodobał xD