Seria NieR jest zakończona? Yoko Taro o przyszłości marki

LM
2021/12/23 14:46

Twórcy NieR opublikowali specjalną wiadomość dla fanów. Mówią o końcu marki, ale utrzymują przy tym nastrój, jak przy zapowiedzi.

Seria NieR jest zakończona? Yoko Taro o przyszłości marki

Na oficjalnym twitterowym profilu serii NieR pojawił się świąteczny materiał wideo z udziałem twórców. Tu padło kilka stwierdzeń, które z pewnością zainteresują miłośników marki. Dyrektor kreatywny Yoko Taro oznajmił, że marka NieR jest już kompletna, zakończona i nie mamy co liczyć na kontynuację. Chyba, że ten otrzyma ogromny worek pieniędzy. Całość została utrzymana w humorystycznym charakterze, więc trudno powiedzieć, co dokładnie chcieli przekazać twórcy. Z jednej strony przytemperowano nasze oczekiwania, ale niewykluczone, że deweloperzy chcieli kupić sobie nieco czasu pracy nad NieR bez zbytniej atencji. Nagranie zobaczycie poniżej.

Marka NieR zadebiutowała w 2010 roku na konsolach siódmej generacji, ale znacznie większą uwagę zyskała przy okazji wydanego w 2017 roku NieR Automata. Sukces RPG nakłonił Square Enix do prac nad remasterem pierwowzoru, a w kwietniu otrzymaliśmy równie udane NieR Replicant ver.1.22474487139…

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!