Seria Gears of War doczeka się wydania w stylu Halo: The Master Chief Collection?

Smolak
2022/05/16 07:45
2
0

Na razie to tylko plotki, ale przyznam, że chciałbym, aby okazały się prawdziwe.

Na taki trop naprowadzili nas prowadzący podcastu XboxEra. Plotki o tym, że Microsoft pracuje nad wydaniem kolejnej kolekcji w stylu Halo: The Master Chief Collection pojawiały się już wcześniej. Współprowadzący program – Nick Baker – sugeruje, że takiej edycji może doczekać się seria Gears of War, a premiery moglibyśmy spodziewać się jeszcze w tym roku. Uważa również, że może być to jedna z głównych zapowiedzi, podczas zbliżającego się Xbox & Bethesda Showcase.

Seria Gears of War doczeka się wydania w stylu Halo: The Master Chief Collection?

Nie pozostaje nam nic innego niż uzbroić się w cierpliwość, choć powyższe doniesienia wydają się mieć charakter pobożnego życzenia. Przyznaję jednak, że chętnie zanurzyłbym się w taką kolekcję, a seria Gears of War z pewnością na nią zasługuje.

Czy plotki okażą się prawdziwe, dowiemy się 12 czerwca, bo to właśnie na ten dzień zaplanowane zostało Xbox & Bethesda Games Showcase. Wydarzenie transmitowane będzie w 30 językach, w tym również w polskim. Pokaz będzie można śledzić za pośrednictwem YouTube’a, Twitcha oraz Facebooka.

Na koniec przypomnijmy, że ostatnią grą z Gears w tytule było wydane w 2020 roku Gears Tactics, będące spin-offem serii. Jeśli chodzi o produkcje z głównej linii, to w 2019 roku na rynku pojawiło się bardzo ciepło przyjęte Gears 5. Natomiast pierwsza odsłona, która zapoczątkowała cykl kultowych strzelanek, zadebiutowała w 2006 roku. Poczuliście się staro?

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Czaroxxx
Gramowicz
16/05/2022 08:42
Headbangerr napisał:

Byłoby miło zobaczyć to na PC, zwłaszcza GoW2 i GoW3.

Dokładnie. Ale można raczej zakładać, że tak będzie, 1. Xbox od dłuższego czasu wydaje wszystko równolegle. 2. kolekcja halo pojawiła się na PC.

Będę w niebo wzięty jak wyjdą girsy 2 i 3 na pc jeszcze jakby był moduł multi normalnie matko młodość powraca, oczywiście jeśli wyjdą.

Headbangerr
Gramowicz
16/05/2022 08:11

Byłoby miło zobaczyć to na PC, zwłaszcza GoW2 i GoW3.