Scorn trafił do sporej liczby graczy. Ebb Software chwali się wynikami

Mikołaj Ciesielski
2023/07/02 10:00
0
0

A jeszcze w tym roku z produkcją będą mieli okazję zapoznać się kolejni gracze.

W tym tygodniu doczekaliśmy się zapowiedzi Scorn w wersji na PlayStation 5. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji związanych ze wspomnianym tytułem. Deweloperzy ze studia Ebb Software postanowili bowiem pochwalić się liczbą graczy, która zdecydowała się uruchomić ich produkcję. Okazuje się, że gra inspirowana dziełami H.R. Gigera nie narzeka na brak zainteresowania.

Scorn trafił do sporej liczby graczy. Ebb Software chwali się wynikami

Ebb Software ujawnia, ilu graczy uruchomiło Scorn

Twórcy za pośrednictwem wpisu opublikowanego na portalu społecznościowym Twitter poinformowali, że od momentu premiery w Scorn zagrało ponad 2 miliony graczy. Deweloperzy ze studia Ebb Software mają więc powody do zadowolenia, a przecież jeszcze w tym roku ze wspomnianą produkcją będą mieli okazję zapoznać się posiadacze najnowszej konsoli Sony.

Warto także podkreślić, że wspomniany rezultat nie oznacza liczby sprzedanych egzemplarzy. Scorn od momentu premiery znajduje się bowiem w usługach PC i Xbox Game Pass. Możemy być pewni, że wielu graczy zapoznało się ze wspomnianą produkcję za pośrednictwem subskrypcji Microsoftu.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Scorn dostępny jest obecnie wyłącznie na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji studia Ebb Software, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Scorn – pięknie, obrzydliwie, upierdliwie.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!