SCORN będzie grą paskudną, ale i dość krótką

DK
2022/05/09 22:05

Twórcy horroru odpowiadają na pytanie dotyczące czasu rozgrywki.

Fani gatunku z wytęsknieniem oczekują debiutu SCORN. Produkcja od Ebb Software miała trafić w ręce graczy już w ubiegłym roku, jednak deweloperzy uznali, że lepiej będzie przełożyć premierę i mieć więcej czasu na dopieszczenie projektu. Aktualnie tytuł ma ukazać się w październiku 2022. Deweloperzy co jakiś czas przypominają graczom o SCORN, publikując kolejne paskudne teasery. A teraz przyszedł czas na ujawnienie czasu rozgrywki.

SCORN będzie grą paskudną, ale i dość krótką

Kilka dni temu jeden z graczy zapytał na Twitterze, ile godzin może zająć ukończenie horroru. Ebb Software odpisało, że “świat gry jest całkiem duży i ma różnorodne środowiska” – i że w sumie wszystko zależy od tego, jak długo będziemy rozwiązywać zagadki. Niemniej zobaczenie i doświadczenie wszystkiego ma zająć “dobre 7-10 godzin”.

GramTV przedstawia:

SCORN to horror science-fiction, w którym każda z ponurych lokacji opowie własną historię. W tytule będziemy wytężać szare komórki, rozwiązując obmyślone przez twórców łamigłówki. A oprócz tego mamy wchodzić w interakcje z przyjemnymi bardziej lub mniej NPC-ami.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!