Sand Land to RPG na podstawie mangi od twórcy Dragon Ball. Zobacz gameplay

Jakub Smolak
2023/12/23 15:00
0
0

Deweloperzy ze studia ILCA podzielili się wideo, na którym prezentują grę w akcji.

Sand Land przede wszystkim powinno przyciągnąć uwagę fanów twórczości Akiry Toriyamy. Za produkcję odpowiada studio ILCA, a pieczę wydawniczą nad projektem sprawuje znane i cenione Bandai Namco. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym trailerem, za sprawą którego możecie podziwiać grę w akcji.

Sand Land to RPG na podstawie mangi od twórcy Dragon Ball. Zobacz gameplay

Sand Land zaskakuje stylem i pomysłem na rozgrywkę

Sand Land to RPG akcji, w którym gracz wciela się w postać diabelskiego księcia Belzebuba. Poprowadzi on swoją drużynę na misję poszukiwania Legendarnego Źródła ukrytego gdzieś na pustyni, by w ten sposób zapobiec potężnym niedoborom wody, które zbyt mocno dają się we znaki mieszkańcom pustynnego świata.

Poprowadź swoją drużynę bohaterskich odmieńców na wyprawę po legendarnej Krainie Piasku, stworzonej przez twórcę serii Dragon Ball i Dr. Slump, Akirę Toriyamę. Używaj wyobraźni i intuicji, by łączyć ze sobą przeróżne części i w ten sposób budować czołgi i inne pojazdy, które wykorzystasz podczas waszych przygód. Rozbuduj swoją bazę i przeobraź ją w tętniące życiem miasto, pomogą ci w tym ludzie spotkani w czasie podróży po bezkresnej pustyni – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Niestety ciągle nie poznaliśmy chociażby przybliżonej daty premiery Sand Land, ale wiemy, że produkcja jest tworzona z misją o PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series S/X.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!