Sand Land na premierowym zwiastunie. Bandai Namco przypomina o nowym RPG akcji

Mikołaj Ciesielski
2024/04/25 08:05
0
0

Gra zadebiutuje na rynku już jutro.

Zgodnie z zapowiedziami Sand Land, czyli nowe action-RPG na podstawie mangi autorstwa Akiry Toriyamy, zadebiutuje na rynku już jutro. Nic więc dziwnego, że Bandai Namco postanowiło przypomnieć graczom o swojej produkcji i podgrzać nieco atmosferę wokół gry. Dlatego też japońska firma opublikowała premierowy zwiastun wspomnianego tytułu.

Sand Land na premierowym zwiastunie. Bandai Namco przypomina o nowym RPG akcji

Bandai Namco prezentuje premierowy zwiastun Sand Land

W premierowym zwiastunie Sand Land nie brakuje fragmentów rozgrywki, które skupiają się głównie na walkach za pomocą pojazdów. W materiale nie zabrakło też miejsce na różne scenki przerywnikowe. Gracze powinni więc uważać na fabularne spoilery. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Ruszaj do pustynnego świata, w którym ludzie i demony cierpią z powodu potężnych niedoborów wody – Krainy Piasku. Poznaj księcia demonów Belzebuba, jego towarzysza Rabusia, i nieustraszonego szeryfa Rao, aby wraz z nimi wyruszyć na niesamowitą przygodę w poszukiwaniu Legendarnego Źródła ukrytego na pustyni. Koniec jest zaledwie początkiem, gdyż za tymi suchymi ziemiami kryje się nowy obszar do odkrycia – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że Sand Land zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jak wspomnieliśmy wyżej, gra zadebiutuje na wymienionych platformach już jutro, czyli 26 kwietnia 2024 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z naszymi wrażeniami z przedpremierowego pokazu: Sand Land – zagrałem i mam mieszane uczucia.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!