Ruszyły obchody pierwszych urodzin Diablo 4. Blizzard zaprasza do świętowania

Patrycja Pietrowska
2024/06/07 12:30
2
0

Deweloperzy podzielili się przy okazji ciekawymi statystykami.

Kilka dni temu informowaliśmy o nadciągających obchodach pierwszych urodzin Diablo 4. Z tej okazji Blizzard przygotował dla graczy kilka atrakcji, ale teraz podzielił się również ciekawymi statystykami. Świętowanie rozpoczyna się już dzisiaj, w związku z czym twórcy zapraszają do Sanktuarium.

Ruszyły obchody pierwszych urodzin Diablo 4. Blizzard zaprasza do świętowania

Diablo 4 obchodzi pierwsze urodziny. Specjalne wydarzenia i ciekawe statystyki

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w Diablo 4 ruszyły już obchody pierwszej rocznicy gry. Od dzisiaj gracze mogą wziąć udział w wydarzeniu nazwanym Marsz Goblinów, podczas którego w Sanktuarium częściej spotkamy Goblinów Skarbników z bogato wypchanymi sakwami. Ponadto wystartowało Błogosławieństwo Matki, w trakcie którego możemy liczyć na zdobywanie doświadczenia szybsze o 25%, a złota o 50% – zarówno w Sferze Wieczności, jak i w Sferze Sezonowej.

Blizzard pochwalił się również osiągnięciem kolejnego kamienia milowego. Okazuje się bowiem, że do walki z piekłem w całej serii Diablo dołączyło już 100 milionów graczy. Dodatkowo twórcy udostępnili świętujący rocznicę czwartej odsłony materiał, który zdradza przy okazji kilka ciekawych statystyk. Jak wynika z nagrania, gracze spędzili w Sanktuarium już ponad 2 miliardy godzin. Stworzonych zostało ponad 66 milionów postaci, a śmierć poniesiono 3 miliardy razy, z czego prawie 3 miliony w trybie hardcore. Rzeźnik napawał się natomiast zwycięstwem ponad 41 milionów razy.

GramTV przedstawia:

Więcej szczegółów związanych z obchodami pierwszych urodzin Diablo 4 znajduje się na oficjalnej stronie Blizzarda. Warto wspomnieć, że świętujemy również w Diablo Immortal – gra kilka dni temu miała swoją drugą rocznicę.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania pierwszej rocznicy Diablo IV i drugich urodzin Diablo Immortal! Możecie zgarnąć nagrody przygotowane przez goblina, by uczcić kolejny rok rządów zła w Sanktuarium. Śmiało, zatopcie kły w piekielnie atrakcyjnych łupach w Diablo IV i Diablo Immortal dostępnych z okazji rocznicy. Dziękujemy za kolejny rok odpierania demonicznych sił Piekła i za to, że jesteście częścią społeczności Diablo. – przekazuje Blizzard.

Na koniec przypomnijmy jeszcze, że Diablo 4 trafiło na rynek 6 czerwca 2023 roku. Gra jest od jakiegoś czasu dostępna w ramach usługi Xbox Game Pass.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
2
ZubenPL
Gramowicz
07/06/2024 21:48
dzelady napisał:

100 milionów graczy , stworzono 66 milionów postaci ?

Przecież jest napisane że 100 milionów graczy to liczać od Diablo 1 xD

dzelady
Gość
07/06/2024 13:10

100 milionów graczy , stworzono 66 milionów postaci ?