Rebel rozpoczyna przedsprzedaż polskiej edycji Frostpunk: Gra planszowa

Mikołaj Ciesielski
2021/04/29 19:30

Premiera jest zaplanowana na II kwartał przyszłego roku.

Rebel rozpoczyna przedsprzedaż polskiej edycji Frostpunk: Gra planszowa

Jeśli z niecierpliwością czekaliście na możliwość zamówienia polskiej edycji planszowego Frostpunka, to mamy dla Was dobre wieści. Wydawnictwo Rebel rozpoczęło już przedsprzedaż Frostpunk: Gra planszowa. Produkcję wyceniono na 417 zł, ale trzeba dodać, że w wersji tej zawarte są wszystkie cele, które zostały odblokowane podczas kampanii na Kickstarterze. Premiera gry zaplanowana jest na II kwartał 2022 roku, a w ofercie oprócz podstawowej edycji znajdziemy też masę dodatków oraz pakietów. Szczegółową ofertę możecie sprawdzić pod tym adresem.

Witaj w postapokaliptycznym świecie, gdzie los ostatnich ocalałych leży w Twoich rękach! Czy potraktujesz mieszkańców swojej kolonii jak zwyczajny zasób? Podążysz drogą inspirujących architektów, nieustraszonych odkrywców czy błyskotliwych naukowców? Twoje rządy przejdą do historii jako czas piekielnej tyranii, czy era prawa i równości?” – czytamy w opisie gry na stronie wydawnictwa Rebel.

Na koniec przypomnijmy, że autorem Frostpunk: Gra planszowa jest Adam Kwapiński, który na swoim koncie ma m.in. takie tytuły jak Nemesis czy Lords of Hellas. Sama produkcja jest strategiczną planszówką dla od jednego do czterech graczy. W trakcie rozgrywki wcielamy się w przywódców ostatniej kolonii ocalałych w postapokaliptycznym, mroźnym świecie. Naszym zadaniem, podobnie jak w oryginale, jest umiejętne zarządzenie infrastrukturą naszej metropolii oraz ludźmi, którzy w niej mieszkają. Podjęte podczas zabawy decyzje niosą ze sobą różne konsekwencje, dzięki czemu każda rozgrywka jest na swój sposób wyjątkowa.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!