Twórcy gry Rust odwołują wystąpienie na GDC 2023 z powodu gróźb śmierci

Wincenty Wawrzyniak
2023/03/19 18:30
0
0

Przedstawiciele studia Facepunch poinformowali, że nie zjawią się na tegorocznej konferencji GDC, ponieważ otrzymali groźby śmierci.

Jak podaje serwis DualShockers, deweloperzy ze studia Facepunch odpowiedzialni za popularny survival Rust poinformowali na oficjalnym profilu gry na Twitterze, że nie pojawią się na tegorocznym Game Developers Conference z powodu otrzymanych gróźb śmierci.

Twórcy gry Rust odwołują wystąpienie na GDC 2023 z powodu gróźb śmierci

Twórcy gry Rust otrzymują groźby śmierci

Nie wiadomo, o co dokładnie chodzi – deweloperzy nie ujawnili, dlaczego otrzymują groźby śmierci. Całkiem prawdopodobne byłoby, że jest to po prostu kolejny rozwścieczony fan, któremu coś się nie spodobało.

Nie jest to oświadczenie, które z radością ogłaszamy.

Z powodu rzeczywistego zagrożenia w prawdziwym świecie (IRL), które musimy potraktować poważnie, będziemy musieli odwołać spotkanie GDC w San Francisco w przyszłym tygodniu.

Jeżeli chcielibyście pokazać nam portfolio, porozmawiać lub uzyskać opinie na temat swojej pracy, zachęcamy skontaktować się z nami mailowo!

Ważne jest, aby pamiętać, że deweloperzy to ludzie. Kiedy pojawiają się zagrożenia, ich bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

Chętnie zobaczymy, co stworzyliście!

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!