RTS Knights of Honor II: Sovereign wygląda świetnie na gameplayu

DK
2022/08/16 21:55

Twórcy zapewniają, że odnajdą się tu także osoby, które mają uczulenie na mapki i okienka.

Podczas pokazu THQ Nordic działo się naprawdę wiele. Jeśli komuś umknęło to wydarzenie, to warto przypomnieć, że mogliśmy obejrzeć chociażby zwiastun z reboota Alone in the Dark czy gameplay z Jagged Alliance 3. Znalazło się tu też coś dla fanów dużych strategii – Black Sea Games pokazało rozgrywkę z Knights of Honor II. Wideo zobaczycie na dole niniejszej wiadomości.

Knights of Honor II będzie kontynuacją dobrze ocenianego RTS-a z 2005. W tytule trafimy do średniowiecza i wcielimy się we władcę Europy. Dobierzemy członków dworu i zdecydujemy, jaką drogą zechcemy podążać: jak to zwykle w przypadkach grand strategy bywa, do wyboru będzie parę ścieżek rozwoju, takich jak chociażby podboje, intrygi czy handel.

Knights of Honor II – data premiery pozostaje nieznana

Twórcy zapewniają, że w tytule odnajdą się też osoby, które niezbyt dobrze radzą sobie z gatunkiem: Knights of Honor II ma zaoferować “pożądaną głębię związana z religią, dyplomacją, rozwojem miasta i nie tylko, ale bez niepotrzebnego zagmatwania”. Na razie nie znamy dokładnej daty premiery: na razie wiadomo jedynie tyle, że RTS zadebiutuje “wkrótce”.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!