The Last Oricru na obszernym zwiastunie. Pierwszy gameplay z nowego RPG akcji

Mikołaj Ciesielski
2021/06/30 13:35

Deweloperzy ze studia GoldKnights zaprezentowali pierwsze fragmenty rozgrywki oraz przybliżyli najważniejsze elementy swojej produkcji.

The Last Oricru na obszernym zwiastunie. Pierwszy gameplay z nowego RPG akcji

Zapowiedziane tuż przed targami E3 RPG akcji The Last Oricru doczekało się obszernego zwiastuna. Deweloperzy ze studia GoldKnights zaprezentowali pierwszego fragmenty rozgrywki ze swojej produkcji, a także przedstawili najważniejsze elementy gry. Możemy więc przyjrzeć się m.in. eksploracji, walce czy też rozmowom z postaciami niezależnymi. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Twórcy podkreślają, że zaprezentowany gameplay pochodzi z wersji alfa. Możemy się więc spodziewać, że w dniu premiery tytuł będzie wyglądał nieco lepiej pod względem oprawy wizualnej, a niektóre elementy rozgrywki, które widzimy w materiale, również mogą ulec pewnym modyfikacjom.

Warto także wspomnieć, że The Last Oricru będzie można przejść w pojedynkę lub w trybie lokalnej kooperacji na podzielonym ekranie, co również zaprezentowano na opublikowanym materiale wideo. Przy okazji zapowiedzi twórcy informowali, że podczas zabawy w duecie będziemy mogli m.in. odkryć lokacje, do których nie dotrzemy w trybie solo.

Na koniec przypomnijmy, że The Last Oricru zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra pojawi się na rynku za sprawą Prime Matter – nowej marki wydawniczej firmy Koch Media. Premiera zaplanowana jest na 2022 rok. Nie znamy jednak dokładnej daty.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!