Rosaline doczekała się pierwszego zwiastuna. Nowa wersja Romea i Julii

Radosław Krajewski
2022/09/23 12:20

Disney zaprezentował pierwszą zapowiedź nadchodzącej komedii na nowo interpretującej słynny dramat Szekspira.

Rosaline to najnowsza produkcja 20th Century Studios, która już w październiku zadebiutuje na Hulu oraz Disney+. Produkcja jest szaloną komedią, która prezentuje nieznaną wcześniej historię powiązaną z romansem Romea i Julii napisaną przez Williama Szekspira. Udostępniony przez platformę materiał zapowiada sporo dobrej zabawy i ironicznych żartów z dzieła wielkiego angielskiego dramaturga.

Rosaline doczekała się pierwszego zwiastuna. Nowa wersja Romea i Julii

Historia przedstawi znaną miłosną opowieść z perspektywy Rosaline (Kaitlyn Dever), kuzynki Julii (Isabela Merced), która również podkochuje się w Romeo (Kyle Allen). Kiedy chłopak poznaje piękną Julię, zaczyna zabiegać o jej serce. Rosaline w zazdrości knuje intrygę, aby udaremnić wspólne plany pary zakochanych i odzyskać swoją miłość.

GramTV przedstawia:

Reżyserką filmu jest Karen Maine, autorka Seks to nie grzech. W obsadzie znaleźli się: Kaitlyn Dever, Kyle Allen, Isabela Merced, Sean Teale, Minnie Driver i Bradley Whitford.

Rosaline zadebiutuje na platformie Hulu już 14 października. W Polsce film pojawi się na Disney+. Data premiery w naszym kraju nie jest jeszcze znana.

Rosaline – pierwszy zwiastun

Rosaline – pierwszy zwiastun, Rosaline doczekała się pierwszego zwiastuna. Nowa wersja Romea i Julii
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!