RoboCop: Rogue City zaskakuje wysoką ceną i wymaganiami sprzętowymi na PC

Mikołaj Ciesielski
2023/10/04 10:00
0
0

Nowa produkcja krakowskiego studia Teyon zadebiutuje na rynku już w przyszłym miesiącu.

Pod koniec sierpnia poznaliśmy dokładną datę premiery RoboCop: Rogue City, czyli nowego FPS-a od krakowskiego studia Teyon. Tymczasem debiut wspomnianej produkcji zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że deweloperzy postanowili podzielić się kilkoma ważnymi informacjami na temat swojej gry. Polski zespół ujawnił bowiem cenę oraz wymagania sprzętowe RoboCop: Rogue City.

RoboCop: Rogue City zaskakuje wysoką ceną i wymaganiami sprzętowymi na PC

Poznaliśmy cenę oraz wymagania sprzętowe RoboCop: Rogue City

Okazuje się, że gracze zainteresowani RoboCop: Rogue City będą musieli sięgnąć głębiej do kieszeni. Użytkownicy komputerów osobistych muszą bowiem przygotować się na wydatek rzędu 231,99 złotych (edycja standardowa) lub 274,99 złotych (edycja Alex Murphy) na Steam. Jak można się było spodziewać, na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S nadchodząca produkcja studia Teyon będzie nieco droższa.

W PlayStation Store standardowa wersja RoboCop: Rogue City kosztuje 259 złotych, a edycję Alex Murphy wyceniono na 299 złotych. Użytkownicy konsol Xbox Series X/S będą natomiast musieli zapłacić za wspomniane wydania odpowiednio 277,49 złotych oraz 322,49 złotych w Xbox Store. Na dole wiadomości znajdziecie zwiastun prezentujący bonusy do zamówień przedpremierowych.

Jak wspomnieliśmy wyżej, w sieci pojawiły się również wymagania sprzętowe RoboCop: Rogue City. Deweloperzy ze studia Teyon podzielili się zarówno minimalnymi, jak i rekomendowanymi konfiguracjami. Brakuje w nich jedynie informacji na temat wolnej przestrzeni na dysku twardym.

GramTV przedstawia:

RoboCop: Rogue City – minimalne wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows 10;
  • Procesor: Intel Core i7-4790 lub Ryzen 5 2600;
  • Pamięć RAM: 16 GB;
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1650 (4 GB) lub AMD Radeon RX 480 (4 GB).

RoboCop: Rogue City – zalecane wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows 10;
  • Procesor: Intel Core i7-10700K lub AMD Ryzen 7 3800XT;
  • Pamięć RAM: 16 GB;
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce RTX 3070 (8 GB) lub AMD Radeon RX 6800 (16 GB).

Na koniec warto przypomnieć, że RoboCop: Rogue City ma zadebiutować na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S już 2 listopada 2023 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z długim gameplayem z nadchodzącej produkcji studia Teyon, który opublikowano na początku czerwca bieżącego roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!